Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4904
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
United nie traci impetu transferowego i już ze trzy źródła (co prawda średniej wiarygodności, ale jednak) podają, że klub negocjuje ze Sportingiem transfer Carvhalo. Moim zdaniem jest to transfer obarczony dużo większym ryzykiem niż dwa transfery jakie Diabły przeprowadziły już do tej pory. Mam dużo większe przekonanie do Shawa, nawet biorąc pod uwagę wiek ze względu na znajomość ligi. Mówi się, że Carvhalo miałby być naszym Yayą... patrzę na to z lekkim przymrużeniem oka. Przyznam szczerze, że widziałem go w akcji (poza mundialem) chyba tylko raz, przyznam że fajnie sobie poczynał, ale osobiście mam poważne wątpliwości czy jego warunki fizyczne i ogólny talent pozwolą mu na zbliżoną skuteczność/efektywność w Premier League. Rozumiem, że z założenia miałby to być typowy silny fizycznie defensywny pomocnik. Tylko, że obecnie nawet od takich zawodników wymaga się umiejętności gry do przodu na pewnym poziomie, a nie seryjnych podań na alibi. Tu właśnie moje pytanie - czy ten chłopak w ogóle ma potencjał żeby rozwinąć jakoś umiejętności gry do przodu? bo wydaje mi się, że jest to jego dużą piętą achillesową.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2014 13:14 przez Silvan.)
01-07-2014 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 01-07-2014 13:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości