Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4931
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A może pomyśleć o sprowadzeniu tego Khediry? Ciężko mi uwierzyć w renesans formy Fletchera i Carricka(nie wierze, że Darren podźwignie się z aż tak poważnych problemów zdrowotnych, a problemy z jelitami to moja specjalizacja można powiedzieć), więc powinien być ktoś na podstawowego defmida. Khedira specjalnie mocnej pozycji w Realu nie ma, w pierwszym składzie chyba nie pogra przy trójce Kroos-Modric-James, więc może się skusi na MU?

Marzeniem byłby Godin, ale szans na to nie ma. Potrzebny jest jeden ograny stoper, bo póki co to są przeciętniak Smalling, dwie szklanki Jones i Evans i młodzież. Przy sporej wierze w M. Keane'a czy Blacketta jednak nie wydaje mi się, aby byli oni w stanie wskoczyć za takiego Evansa jak się rozsypie i zagrać 20 meczów w sezonie. Jakoś w ostatnich latach nasza akademia nie wypuściła nikogo takiego "wow".

Co do krytykowanego przez wielu Vermaleena, jest to świetny obronca oczywiście a czy jest szklanką? Oczywiście nie a taki sąd może wygłosić tylko ktoś kto nie zna sytuacji. Zatem uzasadnienie: Verma miał na dobrą sprawę 2 poważne kontuzje przez które stracił dużo czasu. Nie był to ani casus Hargo(jedna przewlekle kontuzjowana część ciała) ani Diaby'ego(całe ciało kruche). Verma raz miał problem z achillesem(odkąd 3 lata temu go zaleczył nie było więcej problemów) a ostatnio kontuzje kolana. Wcześniej kolano nie cierpiało, co pozwala wierzyć, że to jednorazowy problem a po przepracowaniu okresu przygotowawczego będzie jak nowy.

Do listy zakupów dodałbym jeszcze dwa nazwiska. Daley Blind i Jordy Claise. Uzasadnienie zacznę nie po kolei, czyli od Jordy'ego. Nie widziałem wielu meczów Feyenoordu(w tym sezonie to się zmieni i będę bardzo wnikliwie śledził Eredivisie) ale znajomi chwalą chłopaka. Na zmiennika Herrery w sam raz. Blind jest po pierwsze alternatywą dla defmida a po drugie dla Shawa na lewym wahadle. Nie wierzę w powodzenie akcji pt. Young na wahadle przeciwko Hazardowi albo Sturridge'owi.


De Gea/Linde
Rafael/Valencia
Smalling/Keane
Jones/Blackett
Evans/Verma
Shaw/Blind
Khedira/Fletch
Herrera/Claise
Mata/Januzaj
Rooney/Welbeck
RvP/Wilson

Do tego w odwodzie Carras, nieszczęsny Jang, Lingard czy Powell(którego przy 3-5-2 bym zostawił).

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-08-2014 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 01-08-2014 22:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości