Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4936
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Znajdziesz mi osobę spoza kibiców Manchesteru United która by powiedziała? Że Vermaleen, czołowy obrońca ligi jest słabszy od Johny'ego Evansa czy Chrisa Smallinga? Twoje posty gloryfikujące zawodników United są oczywiście miłe, ale nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Tematem na inny wątek jest Twoje pisanie o akademii i wychowankach. Wpychasz do składu Michaelów Keanów i Blackettów, a od paru dobrych lat jedynym przyzwoitym angielskim wychowankiem MU jest Danny Welbeck. Poza tym pustynia Chesterów, Catchartów itp.

Warto pamiętać, że kiedy Arsenal przegrywał 3:6 i 1:5 to Verma nie grał. Popatrzcie chociażby na statystyki Squawki, gdzie o ile porównanie Evansa z Vermą nie wypada źle na korzyść Johny'ego, ale już zestawienie Belga z przeciętniakiem Smallingiem(wtf? Mieć Smallinga i nie chcieć Vermaelena?) czy Jonesem...

Nie wiem ile meczów Feyenoordu oglądałeś żeby tak oceniać Claisie. Ja mam w zespole redakcyjnym ziomka który ogląda praktycznie wszystkie mecze Zwolle/Ajaxu/PSV/Feye i jego ocena jest trochę inna. Poza tym Cleverley... cała Anglia się z niego śmieje, kibice reprezentacji protestują przeciwko powoływaniu go do kadry, rozumiem że to przypadek i spiseg anty United? Umiesz to racjonalnie wytłumaczyć?

Co do Younga to zagrał kilka dobrych meczów SPARINGOWYCH. W sparingach to Adam Pazio czyścił Alexisa Sancheza a Paweł Buzała dryblował między Songiem i Adriano. Naprawdę przywiązujesz jakąkolwiek wagę do wyników tych meczów? Czy ty miałeś kiedyś jakąkolwiek styczność z zawodowym futbolem inną niż mecze w tv? Polonia zlała kiedyś Borussię w sparingu grającą w mocnym składzie, Smolarek nie dawał dojść do głosu Suboticovi... mam wymieniać dalej? Wiesz, że w takich meczach nie gra się na 101% jak w lidze czy pucharach, bo są inne założenia, cykle treningowe, etapy przygotowania fizycznego...

Fletcher zagrał na razie kilka takich sparingowych gierek. Trzymam za niego kciuki, ale chyba nie zdajesz sobie sprawy jak poważną chorobę przeżył, jaką miał przerwę w treningach etc. Nie jest powiedziane, że nie wróci do gry. Ale posiadanie na pozycji defensywnego pomocnika tylko jego i Carricka(który jest kontuzjowany i ma ze sobą tragiczny sezon) to spora nieodpowiedzialność.

Young dwoma ostatnimi sezonami udowodnił, że jest chimeryczny, podatny na kontuzje, irytujący i niewystarczający na poziom Manchesteru United.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
04-08-2014 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 04-08-2014 19:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości