Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4939
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Kibice innych klubów szydzili z Fletchera, Hendersona, Ramsey'a czy nawet Balea. Na pewno mieli rację.
Czy były to takie szydery jak z Cleva? Nie. Cleverley jest synonimem badziewiaka, który łączy fanów wszystkich drużyn.

Cytat:Twojego wywodu na temat sparingów i przytoczonych przykładów nawet nie skomentuje, bo brzmią one jak wyliczanka jakiegoś 12-letniego chłopczyka. Oczywiście, że formę ze sparingów zweryfikują ligowe zmagania, jednak ciężko przejść obojętnie obok świetnie grającego Fletchera czy bardzo dobrze grającego Younga, który wyraźnie odżył po zmianie pozycji i zmianie trenera.
Nie skomentujesz, bo nie masz argumentów, podobnie jak Michał. Napisałem wam dlaczego według mnie sparingi nie są miarodajne, jakoś odpowiedzi się nie doczekałem.

Cytat:PS Przypomnę, że suche fakty mówią, że mamy jedną z najlepszych akademii w Europie. Nie moje zdanie, nie zdanie cepilka i nie zdanie babci Jadzi z warzywniaka.
Suche fakty, czyli jakie? Jakie kryterium przyjmujemy? Bo masowo produkujemy graczy na poziomie Championship.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
04-08-2014 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 04-08-2014 23:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości