Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4955
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli przyjdzie Cuardado to będziemy musieli się pożegnać z kimś z dwójki Rafael/Valencia, bo posiadanie trzech zawodników na jedną pozycję, przy braku w grze w LM jest bezcelowe. Pytanie kto poleci? Ciężko mi uwierzyć w odejście Valenci, skoro dopiero z nim podpisaliśmy kontakt. Jednak Antek na tournee grał co najwyżej średnio i może jest jednym z tych, którym LVG powiedział, ze mogą sobie szukać nowego klubu? A być może w klubie stracili cierpliwość do zdrowia Rafaela, jednak to wydaje mi się trochę nieprawdopodobne.

Co do samego transferu, zawodnik bardzo ciekawy. Ma dużo do zaoferowania w ofensywie, nie wiem jak z defensywą bo Seria A oglądam rzadko. Zobaczymy, ja tam nie mówię nie. Jeśli LVG go chce, to niech będzie. Dobrze by było zejść trochę z ceną, może jakaś transakcja wiązana?

A i jeszcze słówko na temat Belga, który właśnie przeszedł do Barcelony. 15 mln i 100 tys/per week za zawodnika, który ma rok kontraktu a do tego stracił ostatnie dwa sezonu jako rezerwowy? Śmiech na sali, Wenger ubił bardzo dobry interes w zaistniałej sytuacji.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2014 08:41 przez Foster.)
10-08-2014 08:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 10-08-2014 08:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości