Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4966
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To samo co na shoucie. Mam przeczucie, że Rojo to będzie bardzo dobry transfer. Nie ma jakiejś presji na nim, że od zaraz ma być liderem defensywy, wielkiego hajsu za nim nie idzie, a wydaje mi się, że zaskoczy. Bardzo na niego liczę.

No, to teraz dawać jeszcze dwa transfery. Jakieś skrzydełko i CM. Wink
19-08-2014 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4967
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja jestem umiarkowanym optymistą w sprawie tego transferu. Spodziewałem się, że po paru tygodniach van Gaal wyciągnie nam spod ziemi jakiegoś utalentowanego "noname'a". W końcu wskazać Hummelsa czy inne gwiazdy światowej piłki potrafiłby każdy, ale wziąć odpowiedzialność za transfer takiego zawodnika to już inna bajka i trzeba mieć jaja. Czy eksperyment się uda? tego nie wie nikt, zawodnik zapowiada się ciekawie, ale transfer z Portugalii do Anglii i to jeszcze w przypadku obrońcy może wiązać się z okresem adaptacyjnym. Trzeba go ogrywać, mieć nadzieję że wypali, ale też mając w pamięci początki takich kozaków jak Evra nie można gnoić go jednym czy dwóch nieudanych meczach. Mam tylko nadzieję, że ten transfer dojdzie w końcu do skutku, bo niestety dużo przy tym smrodu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
19-08-2014 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #4968
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Masakra się powoli dzieje. Dziś wyczytałem, że interesujemy się Xabi Alonso - ohhh my god (nie wierzę w ten news Tongue )
Jak ma być transfer z dupy wyjęty jak w poprzednim sezonie (Fela) to ja dziękuję - wolę tą kadrę (+ won co niektórzy) i niech grają. Gorzej być nie może.
19-08-2014 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4969
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Michał trochę nie rozumiem Twoich narzekań na temat Di Mari. Facet ma za sobą kapitalny sezon, w którym był jednym z ważniejszych ogniw Realu. 12 bramek i 23 asysty jak na pomocnika to bardzo dobry wynik. Swoją wysoką formę Argentyńczyk potwierdził na MŚ. To klasowych zawodnik, który z miejsca podniósłby poziom naszego zespołu.
Rok temu typ porównywał Di Marię do Valencii, więc co tu więcej rozwijać? Tongue

Cytat:Dla mnie niepojęte jest, że Real zamiast docenić swojego zawodnika woli wydawać mnóstwo pieniędzy na kolejnego
Marketing. Sam fakt transferu takiego grajka jak James zrobił spory hype, podbił wartość reklamową i takie tam.
Zupełnie nie przekonuje mnie Rojo a już na pewno nie za 20+ milionów. Już przepłaciliśmy dwukrotnie za dwóch grajków.

Xabi Alonso w sytuacji United byłby świetnym, świetnym transferem.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
19-08-2014 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4970
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trudno wypowiadać się o zawodniku, jeśli się go widziało raptem kilka razy. Marzyłem o kimś kto mógłby pokierować naszą defensywą, kimś mogącym z miejsca podnieść jakość szyków obronnych. Mam wątpliwości, czy Argentyńczyk jest odpowiednią postacią, ale z drugiej strony - ufam Van Gaalowi. A i najważniejsze - lepszy taki młody gniewny niż próchno Verma.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-08-2014 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #4971
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wiem dlaczego mamy jeszcze wzmacniać defensywę. Ile razy Swensea oddała celnych strzałów na bramkę? Chcecie aby MU grało jak Chelsea w poprzednim sezonie? Autobus na swojej połowie i kontry? Nie chcę takiego MU.
Wychodzę z założenia, że przeciwnik gra na tyle na ile mu się pozwala. Zauważcie jak nasz zespół sie gubi przy ostrym pressingu przeciwnika. Dziś dobry zespół to taki który broni i atakuje całym zespołem.
Mamy dobry zespół, trzeba im tylko w głowach poprzestawiać. A jeżeli już zakupy to TYLKO jakiegoś wariata ofensywnego, nieszablobowego, szybkiego i dobrze rozprowadzajacego piłki. Obronę mamy młodą ale bardzo perspektywiczną (już dziś uważam Jonesa za jednego z najlepszych obrońców na świecie). A w ataku .... bieda. Dany - przereklamowany, wystarczy, że obrońcy go trochę poturbują i nie ma go do końca meczu, V Persi - super ale szklany, Rooney - no nie wiem, niby jest, niby walczy, coś tam strzeli ale nie raz po prostu go nie widać a jak widać to sam nie wie co z tą piłką zrobić, Januzaj - to nie jest jeszcze gracz, który potrafi pociągnąć za sobą zespół.
20-08-2014 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4972
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przedziwna sytuacja z Di Marią! Szokujące nie jest to, że zawodnik stanowiący w dużej mierze o sile mistrzowskiego Realu, został tam usadzony na rzecz bardziej medialnego i raczej mniej przydatnego zawodnika, bo w końcu to Real... Dziwność zaczyna się gdy stwierdzimy, że nikt poza United nie interesuje się takim zawodnikiem ze ścisłego światowego topu, w dodatku potrafiącym ogarnąć dwie pozycje w formacji ataku. Okienko mija i TAKI zawodnik musi sam cisnąć transfer, bo jedyny zainteresowany klub wycofuje ofertę i w walce o world-classa zostaje tylko United. Jakby tego było mało, pomimo pochlebnych komentarzy pod adresem Argentyńczyka ze strony LvG, United postępuje jakoś opieszale i do tej pory nie nie ma rozstrzygnięcia sytuacji, pomimo gubienia punktów w lidze. Niezwykłość sytuacji dopełniana jest przez fakt, że racjonalnie rzecz biorąc klasowy defensywny pomocnik pokroju powiedzmy Kediry wydaje się być na tą chwilę (przynajmniej dla mnie) bardziej potrzebny od Argentyńskiego wymiatacza. Oczywiście Di Maria bardzo przydałby się na skrzydło, dałby więcej opcji ofensywnych i przynajmniej w teorii możliwość gry 4-3-3, lub przynajmniej zmiany na takie ustawienie w trakcie trwania meczu, mógłby też grać tego bardziej ofensywnego ŚP w 3-5-2, ale tutaj już mam wątpliwości czy to najlepsze rozwiązanie.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
22-08-2014 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4973
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Di Maria jest geniuszem piłkarskim że jeśli byłaby szansa pozyskać go to należy to zrobić.
22-08-2014 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4974
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przecież tu trzeba kupić pakiecik z Khedirą i rzucić te 70 milionów za nich. Ale indolencja Woodwarda chyba na to nie pozwala.
22-08-2014 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4975
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pchela napisał(a):Przecież tu trzeba kupić pakiecik z Khedirą i rzucić te 70 milionów za nich. Ale indolencja Woodwarda chyba na to nie pozwala.
Mamy Cleva i Welbecka, pozycje są zajęte Wink
22-08-2014 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4976
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(22-08-2014 09:48)Pchela napisał(a):  Przecież tu trzeba kupić pakiecik z Khedirą i rzucić te 70 milionów za nich. Ale indolencja Woodwarda chyba na to nie pozwala.

Yyyy, a to LvG nie ma już zdania ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2014 09:56 przez michal85.)
22-08-2014 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4977
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ma, zezwalam mu. Gdybym mu nie zezwolił, to by nie miał. Ma szczęście.
22-08-2014 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4978
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
[Obrazek: lvgfyjt4.gif]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-08-2014 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4979
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wierzę, że LvG mógłby powiedzieć "niepotrzebny mi Angel Di Maria". Ktoś w ogóle mógłby tak powiedzieć?
Dobra oferta i tłusty kontrakt dla Khediry to obowiązek. Do Di Marii nie mam przekonania z powodu Maty. Co za dużo w ofensywie to niezdrowo.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
22-08-2014 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #4980
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jedyne rozsądne wytłumaczenie jakie mi się nasuwa to: że MU nie chce przepłacać. Jeżeli sam di Maria wyraża chęć odejścia, Real już w sumie też się z tym pogodził (rozumiem ich z jednej strony bo im więcej gwiazd tym więcej indywidualności a przez to więcej tarć i zgrzytów) to tylko musi chodzić o kasę. Nie możemy się zachowywać jak Gmoch przy tablicy i nie możemy się ślinić na każdy pisak. To, że mamy kasę na transfery nie oznacza, że będziemy płacić każde pieniądze jakie tylko sobie zażyczą.
Dlaczego zostaliśmy tylko my? - może dlatego, że PSG nie spełniałoby warunków finansowego FP (zauważcie, że tygodniówka di Marii też do niskich nie należy Smile ), inne zespoły powydawały już spore ilości gotówki.
Pakiet z Khedirą wygląda bardzo smakowicie...... Smile
23-08-2014 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości