Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5018
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Powiem tak, transfer Blinda nie jest szczytem marzeń. Zastanawiające jest też to, że decydujemy się na ten ruch dopiero teraz. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne jest, iż nie udało nam się przekonać Juve i samego Vidala do transferu na Old Trafford, dlatego swoją uwagę skierowaliśmy na Holendra i to dopiero pod koniec okienka.

Bez wątpienia transfer ten będzie wzmocnieniem. Nie jest to może zawodnik światowej klasy (choć kto wie, może na takiego wyrośnie), jednak oferuje on wyższy poziom niż Cleverley, Fellaini czy Anderson. Cóż, brak Ligi Mistrzów robi swoje, dlatego też musimy celować w takich zawodników jak Rojo czy Blind - dobrych, którzy mają potencjał by być bardzo dobrymi.

Zastanawia mnie na jakiej pozycji LVG widzi swojego rodaka. W chwili obecnej najbardziej potrzebujemy kogoś do środka pola, więc możliwe, że od następnego spotkania będzie partnerem Herrery. Liczę jednak, że jeszcze jakiś środkowy pomocnik do nas trafi np. Morgan bądź ewentualnie De Jong. W przypadku transferu kolejnego pomocnika, Blind powinien stanowić alternatywę zarówno dla Shawa jak i dla środkowego pomocnika.

Na pewno nie kupujmy słabego zawodnika. Najlepszym graczem ligi holenderskiej nie staje się od tak. Wymiana Blind <-> Cleverley zapewnia nam skok jakościowy. Może nie aż taki jakbyśmy tego chcieli, ale w dalszym ciągu robimy krok, a nawet dwa i trzy do przodu. Cieszy mnie to, że transfery idą w dobry kierunku - tzn. pozbywamy się tych, którzy są niepotrzebni, a wzmacniamy się dobrymi zawodnikami. Kolejnym naszym celem powinien być i jest powrót do LM. Jeśli znów będziemy grać w tych elitarnych rozgrywkach to zdecydowanie łatwiej będzie nam wyciągnąć zawodników typu Vidal, Benatia czy Strootman.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
30-08-2014 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 30-08-2014 10:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości