Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5032
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Lepszy od Herrery a potencjał ma na lepszego od Maty. Do tego od biedy potrafi grać na "8".
Mata to gwiazda ligi, zawodnik który ciągnął grę Chelsea przed przyjściem Jose. U nas pierwsze pół sezonu miał dobre, mimo że wcześniej przez pół roku siedział na ławce. Czy Eriksen ma większych potencjał? Na chwilę obecną Duńczyk nie pokazał z aż tak dobrej strony by w ogóle podejmować dyskusje na ten temat. Zresztą kolejny raz pojawia się u Ciebie sytuacja, w której na siłę umniejszasz umiejętności naszych zawodników, jednocześnie gloryfikując zawodnika z innej drużyny.
Lepszy od Herrery? Dajmy Anderowi najpierw pograć i pokazać na co go stać, a potem porównujmy go z innymi zawodnika, dobrze? Poza tym, to że Eriksen od biedy potrafi zagrać jako "8" nic nie zmienia. Od biedy to O'Shea mógł grać bramkarza. Anders u nas będzie środkowym pomocnikiem, a Duńczyk to ofensywny pomocnik, więc ciężko porównywać zawodników grających na dwóch różnych pozycjach, mających zupełnie różne zadania taktyczne.

tomalq napisał(a):Widzisz Foster używasz słów, które nie szanują rozmówcy. Staram sie szanować kazdego z kim rozmawiam i nie używam słów "twój problem" (bo to nie jest dla mnie problem) albo "nie rozumiem ciagłego płaczu" (a gdzie ja płaczę?). Chłopie ochłoń trochę. Wymieniamy swoje poglądy i tyle. Szanujmy swoje odmienne zdania i nie umiejszajmy wartości tym, którzy mają inne zdanie.
Wybacz, ale w którym momencie umniejszałem wartość czyjejś wypowiedzi? Widzę, że z braków argumentów na siłę chcesz zrobić ze mnie kogoś kto jest niekulturalny i nie szanuje zdania innych. W żadnej z moich wypowiedzi ani nikogo nie obraziłem, a tym bardziej nie okazywałem braku szacunku.
Ostatni akapit na temat Eriksena nie był kierowany do Ciebie, tylko do ogółu, bo nie jesteś pierwszą osoba, która narzeka z powodu braku transfer Duńczyka. Zresztą nie bez powodu napisałem to w osobny akapicie.

Ja rozumiem, że zakup dobrego zawodnika za 14 mln w dzisiejszych czasach to bardzo fajnych transfer. Ale czy z tego powodu, że była to fajna okazja mieliśmy się rzucić z ofertą na tego zawodnika? Na zawodnika, który wtedy był nam całkowicie niepotrzebny.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2014 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 31-08-2014 12:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości