Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5159
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under napisał(a):A ja jestem przeciwny. Co prawda Depay to fantastyczny piłkarz, który ma w zasadzie wszystko. Wiek, umiejętności, liczby, talent, nawet pochodzenie, holenderskie talenty zazwyczaj odpalają, tylko co wtedy z Januzajem? Czy to nie miał być nasz numer 11 na lata? Ja mocno wierzę w Andana i wolałbym, żeby to on dostał szansę, niż żeby klub kolejny raz wydawał 25+ baniek.
Prawdę powiedziawszy to nie widzę przeszkód w sprowadzeniu Depaya i daniu szansy Januzajowi. Chciałbym przypomnieć, że w przyszłym roku wracamy do Ligi Mistrzów (nie przyjmuję innego scenariusza) i potrzebujemy szerokiej i równej kadry, by móc konkurować na 4 frontach.

W chwili obecnej jako skrzydłowych mamy: Younga i Januzaja, oraz Matę jeśli chcemy powielać schemat z ostatnich spotkań. Oczywiście jest jeszcze Di Maria, jednak na skrzydle Angel jest mało produktywny. Adnan najlepiej spisuje się na prawym skrzydle, a na tej pozycji mamy deficyt. W chwili obecnej to tylko jest Mata (jak fałszywy skrzydłowy) i właśnie Januzaj. Valencia to już jest obrońca i jako pomocnika nie ma go co traktować. Z kolei na lewej stronie mamy tylko Younga. Transfer Depaya sprawi, że na lewe skrzydło będziemy mieli dwóch zawodników + ewentualnie Di Maria. Dlatego też nie widzę żadnego związku między transferem młodego Holendra, a brakiem szans dla Januzaja. Zresztą, młody Belg musi w pierwszej kolejności udowodnić swoją wartość, bo niestety ale w tym sezonie często zawodził.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2015 09:58 przez Foster.)
31-03-2015 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 31-03-2015 09:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości