Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5176
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):I co z tego, że jest bardziej mobilny od Anglika? Wielu jest takich zawodników...
To z tego że nie musimy kupować kopii Carricka do środka by dobrze grać...
25-04-2015 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5177
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Oczywiście, że nie. Jednak nie możemy defensywnego Anglika zastąpić bądź co bądź ofensywnym Niemcem.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-04-2015 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #5178
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Może dzisiaj wystąpi w pucharze więc będzie można mu się przyjrzeć tym bardziej że jest transmisja na tvp1 . Oprócz wiadomych wzmocnień do obrony i pomocy wg. mnie należy poszukać topowego i bramkostrzelnego napadziora. Z Persilem trzeba się jak najszybciej pożegnać i wyciągnąć za niego ile się tylko da, a co do Falcao to wiadomo. Po prostu oddać do Monaco i tyle. Roo natomiast idealnie nadaje się na zmiennika tylko że pewnie będzie się fochował i tu leży problem. Natomiast poniżej przedstawiam potencjalnych sjnanperów godnej uwagi którzy są do wyciągnięcia za duży ub bardzo duży hajs
Gonzalo Higuaín 27 lat
Alexandre Lacazette 23 lat
Jackson Martínez 28 lat
Antoine Griezmann 24 lat
Edinson Cavani 28 lat
Pierre-Emerick Aubameyang 25 lat
No i oczywiście Reus 25 lat
W mojej opinii najlepiej byłoby wydać szmal na Reusa i Lacazette, z tym że francuz jest młodszy i chyba łatwiej byłoby go wyciągnąć. Reszta też jest dobra i na pewno przynieśli by dużą korzyść zespołowi.
28-04-2015 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5179
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cavani, serio? Facet marnuje więcej setek niż Welbeck... Martinez? Wiekowy kolumbijski napastnik - brzmi znajomo? Higuain to kolejny super strzelec, który uwielbia notorycznie marnować setki. Griezmann podejrzewam nie będzie chciał odchodzić z Atletico, skoro dopiero tam poszedł. Zresztą, on się nie nadaje do gry na szpicy (samemu). Aubameyang to mimo wszystko nie ta klasa. Fajny zawodnik, ale właśnie na taki Dortmund. Reus podobnie jak Griezmann to nie napastnik i jeśli już byśmy mieli rozpatrywać jego zakup to tylko w kontekście skrzydłowego.

Jedyny Lacazette brzmi fajnie z w/w. Młody zawodnik, który fajnie radzi sobie we Francji i wyrabia sobie nazwisko. Jako numer dwa byłby bardzo fajny. Jednak ostatnie doniesienia mówią o tym, że van Persie chce zostać na Old Trafford i jest w stanie pogodzić się z rolą numer 2.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2015 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5180
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wszystkie te propozycje są bardzo drogie i można znaleźć lepsze ale trochę nadużyciem jest to że Cavani czy Higuain marnują setki gorzej niż Welbeck skoro przeważnie po pierwszym miesiący gry mają więcej goli niż Anglik w calym sezonie

Obecnie mimo wszystko, wiele zależy od RvP, jeśli odejdzie to trzeba kogoś szukać a jak nie to niekoniecznie, najpierw wolałbym skupić się na opcjach w pomocy i obronie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 16:16 przez samcro.)
28-04-2015 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5181
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tylko, że taki Welbeck grając na skrzydle czy wchodząc z ławki, ma tych okazji 2,3 razy mniej niż w/w wymienieni. Zresztą to nie ma znaczenia, bo dwójka wymieniona przez El Polako do nas nie trafi. Cavani nie odejdzie z PSG, bo Arab nie chce go puścić, a Hiugainem nawet się nie interesujemy i dobrze.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2015 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5182
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cavani też gra na skrzydle. Welbeck grał na szpicy sporo czasu jak Girouda nie było i się nie sprawdził. strzały na mecz to Welbeck ma obecnie 2.3 na mecz, Cavani 2.8. Wielkiej różnicy nie ma. A zresztą to samo za siebie mówi jak ktoś chce być napastnikiem a wszędzie go cofają na skrzydło
28-04-2015 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #5183
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro napisał(a):Wszystkie te propozycje są bardzo drogie i można znaleźć lepsze

Zarzuć jakimiś przykładami jak możesz. Owszem Martinez swój wiek ma, podobnie jak Gonzalo i Cavani, jednak ze zdrowiem znacznie lepiej u niego niż u Falcao i warunki fizyczne też ma lepsze. Ostatnio bodajże miał jakąś kontuzję ale wrócił i od razu zaczął walić bramy. Podałem tych zawodników bo to jedni z lepszych zawodników i strzelców w swoich ligach nie licząc tych z najwyższej półki których na pewno się nie wyciągnie. W obecnej formie naszych zawodników atakujących to Lacazette zjada na śniadanie i z miejsca jest pierwszym wyborem. Ma 23 lata więc warto by się nim zainteresować w przypadku sprzedaży Persiego, którego ie warto trzymać jako nr 2 gdy pobiera taką kapuchę. A Reusa to przyjął bym z otwartymi rękami bez względu w jakim kontekście byśmy go kupowaliBig Grin
28-04-2015 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5184
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja lubię tych graczy, tylko że ciężko dostępni, PSG nie chce sprzedawac raczej, Lacazette ciekawy, moze Benteke z Aston Villi. Na gwiazdę pewnie przyjdzie poczekać bo mamy Rooneya który dużo zarabia i na ławę nie pójdzie
28-04-2015 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5185
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):W obecnej formie naszych zawodników atakujących to Lacazette zjada na śniadanie i z miejsca jest pierwszym wyborem.
Ciekawi mnie skąd jesteś tego taki pewien? Czy Alex udowodnił gdzieś swoje umiejętności poza ligą francuską? Nie.

samcro napisał(a):Cavani też gra na skrzydle. Welbeck grał na szpicy sporo czasu jak Girouda nie było i się nie sprawdził. strzały na mecz to Welbeck ma obecnie 2.3 na mecz, Cavani 2.8. Wielkiej różnicy nie ma
Różnica jest tylko taka, że Cavani zarabia krocie i trzeba by wydać na niego przynajmniej dwa razy tyle co wart jest Welbeck. A czy dałbym nową jakość? Śmiem wątpić, patrząc na to co pokazuje w PSG. Zresztą, porównanie do Welbeck'a miało tylko pokazać, że Argentyńczyk jest nieskuteczny, nic więcej.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2015 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5186
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lacazette obecnie posadziłby naszych napadziorów, no może poza Rooneyem Wink

A Cavani to że nieskuteczny to mit jaki Higuain, po 25 goli na sezon mają, mi tam taka skuteczność wystarcza chociaż i tak nie przyjdą więc można sobie darować ich
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 17:19 przez samcro.)
28-04-2015 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5187
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cavani powinien mieć ich przynajmniej dwa razy tyle, patrząc na sytuacji ile zmarnował.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2015 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5188
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ciągle to są świetne liczby. Lepsze niż większość napastników na świecie.
Ja bym skupił się na środku pomocy bo Carrick nie ma zastępcy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 18:51 przez samcro.)
28-04-2015 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5189
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gdyby miał gorsze, to już by w ogóle wyglądało...

A Blind to niby kto jest? Nie wierzę, że LVG kupi trzeciego stricte defensywnego pomocnika. Bardziej nam trzeba kogoś kreatywnego, kto będzie alternatywą dla Herrery.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 19:16 przez Foster.)
28-04-2015 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5190
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To jest dla mnie niesamowite i niewiarygodne, że można zarzucać Cavaniemu nieskuteczność i w tym samym poście wymienić Welbecka Big Grin I to w temacie dotyczącym napastników. Takie porównania są aż rakotwórcze, Welbeck 8 bramek i marny poziom, Cavani 23 gole, a weźmy pod uwagę, że Arsenal nie podporządkowuje wszystkiego pod jednego piłkarza tak jak Zlatan-Saint Germain...
Cytat:Różnica jest tylko taka, że Cavani zarabia krocie i trzeba by wydać na niego przynajmniej dwa razy tyle co wart jest Welbeck. A czy dałbym nową jakość? Śmiem wątpić, patrząc na to co pokazuje w PSG. Zresztą, porównanie do Welbeck'a miało tylko pokazać, że Argentyńczyk jest nieskuteczny, nic więcej.
Jedyne co to porównanie pokazało, że powinineś trochę poprawić matematyczne skillsy, no offence. Jak można stwierdzić, że Cavani powinien mieć 46 bramek w sezonie, będąc podporządkowanym pod Zlatana Big Grin
Cytat:Cavani powinien mieć ich przynajmniej dwa razy tyle, patrząc na sytuacji ile zmarnował.
Poważny kandydat do posta roku. Gdyby faktycznie zgodzić się z tą cudowną logiką, to Cavani musiałby grajac na prawym skrzydle walić gola co niecałe 80 minut.
Nie wierzę, że kontynuuję porównywanie Cavaniego i Welbecka, w następnym roku trzeba będzie udowadniać, że Baines jest lepszy od Wawrzyniaka. Ale dobra, jedziemy! Cavani: 3.51 strzału na mecz, Welbz 3.11(rozgrywki ligowe). Cavani 0.45 gola na mecz, Welbeck... 0.21. Liczba celnych strzałów lekko na korzyść Urugwajczyka.
I nie, nie chciałbym transferu Urusa na OT, ale nie mogłem pozostać obojętnie czytając takie myśli uwolnione.

Jeśli chodzi o napadziorów, to Roo na pierwszego, RVP jakby udało się z nim renegocjować umowę mógłby być numerem dwa. Transfer napastnika do klubu w tej chwili byłby bez sensu. Potrzebny jest stoper i prawy obrońca.

Coraz mocniej jestem przekonany do sprowadzenia Clyne'a. To jest kandydat optymalny obecnie.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-04-2015 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości