Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #5214
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro napisał(a):Ciekawi mnie skąd jesteś tego taki pewien? Czy Alex udowodnił gdzieś swoje umiejętności poza ligą francuską? Nie.

Koleś strzelił bodajże 31 bramek w 36 meczach (nie pamiętam dokładnie) w lidze francuskiej, niby średnia liga ale to ich drużyny wywaliły z LM zespoły z BPL uznawane za światowe marki w piłce nożnej, więc mimo wszystko liga nie jest taka słaba. Nasze super gwiazdy jak Roo, RVP czy Falcao nie potrafili strzelić gola od trzech meczy, a RVP zmarnował jeszcze karniaka. Rozumiem jeśli gramy z Chelsea że nie strzelamy bo oni mają bardzo dobrą obronę ale jeśli nie trafiamy grając z ogórami to coś jest nie tak, dlatego uważam że Lacazette posadziłby ich na ławce bo w porównaniu z nimi strzela bramki, a to jest zadaniem napastnika. Do tego jest młody i czytałem gdzieś info że narazie nie zgodził się przedłużać kontraktu i przebąkiwał coś o chęci zmianie otoczenia by się dalej rozwijać. Ja uważam że napastnik jest nam bardzo potrzebny bo z Roo i Persilem wiele nie nastrzelamy w następnym sezonie

Co do Bastiana to jest to bardzo dobry gracz ale jednak ma już 30 lat na karku, więc lepiej zainwestować w kogoś młodszego może Blaise Matuidi tylko że on ma 28 lat więc pierwszej młodości też nie jest.
05-05-2015 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 05-05-2015 19:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości