Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5221
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wg mnie Blind to jeden z najlepszych naszych transferów ostatnich 3 lat, tani a świetny uniwersalny, dobry lewy obrońca, DM, CM też zagra. Ale to że trzeba jeszcze szukać kogoś za Carricka to nowa rzecz. Nie będę rzucał Sci-fi i Verratti, Cesc i tym podobni nie dostępni ale z bardziej dostępnych na pewno Gundo wart rozważenia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015 13:09 przez samcro.)
08-05-2015 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5222
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Wg mnie Blind to jeden z najlepszych naszych transferów ostatnich 3 lat
To akurat nie jest specjalny problem, skoro w ostatnich latach za większość piłkarzy mocno przepłacaliśmy.

Gundogan w miejsce Carricka? Przecież to nie jest defensywny pomocnik.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
08-05-2015 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5223
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie ale niekoniecznie musimy grac tak samo. Trzeba przetestować inne ustawienia

Zdania zaczynamy wielką literą / F
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015 14:01 przez Foster.)
08-05-2015 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5224
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under napisał(a):Pozostaje zapytać, czy naprawdę Blind był koniecznym transferem i czy w przyszłym sezonie ma być zapchajdziurą za kilkanaście melonów...
Czasem mam wrażenie, że Ty jesteś oderwany od rzeczywistości... Już nie pamiętasz, co się działo na początku trwającego sezonu? Blind był naszym podstawowym zawodnikiem, bo Carrick był kontuzjowany. Chyba nie muszę tłumaczyć, co by się działo, gdyby Daley nie trafił na Old Trafford... Dalej masz wątpliwości czy Holender był koniecznym transferem?

Tak samo będzie w sytuacji z nowym zawodnikiem. Nowy zawodnik będzie numer jeden, a Blind podobnie jak teraz będzie alternatywą. Dla Carricka kolejny sezon może być ostatnim w Manchesterze, a może i ostatni w karierze.

samcro napisał(a):Nie ale niekoniecznie musimy grac tak samo. Trzeba przetestować inne ustawienia
Testowanie innego ustawienia nie zmienia faktu, że potrzebny jest nam klasowy środkowy pomocnik na pozycję nr 6, a Gundogan z całą pewnością takim zawodnikiem nie jest.

Stawiamy przecinki tam, gdzie należy. Nie stawiamy apostrofów tam, gdzie nie należy. /K.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2015 10:52 przez Kosma.)
08-05-2015 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5225
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
na 6 mamy Blinda, ot jakiegoś DMa a obok jest Herrera i potencjalnie Gundo.
08-05-2015 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5226
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Czasem mam wrażenie, że Ty jesteś oderwany od rzeczywistości... Już nie pamiętasz co się działo na początku trwającego sezonu? Blind był naszym podstawowym zawodnikiem, bo Carrick był kontuzjowany. Chyba nie muszę tłumaczyć co by się działo, gdyby Daley nie trafił na Old Trafford... Dalej masz wątpliwości czy Holender był koniecznym transferem?
Tak, mam wątpliwości. Skoro po roku gry już się rozkminia, że jest potrzebny nowy DM to czyżby Daley był za słaby, że być podstawowym defensywnym pomocnikiem? Carrick pogra może jeden, może dwa sezony ale w tym wieku nie może być kluczowym graczem rozgrywającym 50 meczów w sezonie... bo to po prostu niemożliwe. Nie chcę, żeby ten klub prowadził rotację piłkarzy jak Chelsea czy inne City. A do tego się to sprowadza. Wincyj, wincyj, wincyj transferów. Jeśli Blind ma być rezerwowym, to sprowadzenie go było dziwnym pomysłem i tyle.

Gundogan byłby fajnym wzmocnieniem gdyby nie było Herrery. W ogóle gdzie są młode talenty kupowane za niewielką kasę, i kreowane potem na gwiazdy? Gdzie jest Manchester United? Sad

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
08-05-2015 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #5227
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czemu rozmawiamy o Blindzie w ogóle? Przecież van Gaal nie powiedział, że Blind jest zbędny tylko, że nie ma prawonożnego zastępcy Carricka. Daley prawonożny nie jest i dlatego zastępcą Michaela według van Gaala nie jest. A że Daley jest niesamowicie przydatny i nadal będzie bez względu na to kogo ściągniemy jako następcę Carricka.
08-05-2015 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5228
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under napisał(a):Tak, mam wątpliwości. Skoro po roku gry już się rozkminia, że jest potrzebny nowy DM to czyżby Daley był za słaby, że być podstawowym defensywnym pomocnikiem? Carrick pogra może jeden, może dwa sezony ale w tym wieku nie może być kluczowym graczem rozgrywającym 50 meczów w sezonie... bo to po prostu niemożliwe. Nie chcę, żeby ten klub prowadził rotację piłkarzy jak Chelsea czy inne City. A do tego się to sprowadza. Wincyj, wincyj, wincyj transferów. Jeśli Blind ma być rezerwowym, to sprowadzenie go było dziwnym pomysłem i tyle.
Nawet w sytuacji, gdy złożymy że Blind jest wystarczająco dobry by być numer jeden na swojej pozycji to i tak jest nam potrzebny kolejny zawodnik, który będzie go w stanie odciążyć. I nie widzę nic w złego w transferze Blinda, nawet jeśli ma być tylko rezerwowym... nie każdy transfer do klubu to musi być zawodnik z topu, który ma zostać czołowym zawodnikiem tej ekipy. Tacy zawodnicy jak Blind, są równie potrzebni jak jedna czy dwie gwiazdy w zespole. Rozumiałbym Twoje pretensje, gdybyśmy w rezerwach mieli kogoś kto mógłby pełnić rolę Holendra, ale obecnie nikogo takiego nie mamy.

Under napisał(a):Gundogan byłby fajnym wzmocnieniem gdyby nie było Herrery. W ogóle gdzie są młode talenty kupowane za niewielką kasę, i kreowane potem na gwiazdy? Gdzie jest Manchester United? Sad
Czekaj, czekaj. Czy to aby nie Ty krytykowałeś Fergusona za sprowadzenie Bebe, Zahy, Powella, Henriqueza? Weź się na coś zdecyduj... bo jak byli tacy zawodnicy kupowani to marudziłeś, że wyrzucane są pieniądze, a z kolei jak teraz takich transferów nie ma, to narzekasz że Ci takich zawodników brakuje.
I uprzedzając już Twoją odpowiedź. Nie każdy młody zawodnik musi wypalić. Transfery młodych zawodników, z łatką talentów są obarczone ryzykiem. Jeden odpali i będzie gwiazdą, a drugi zginie wśród przeciętniaków. Obecnie w United panuje taka sytuacja, że młodym talentom jest ciężko się przebić do składu, gdyż jest ogromne parcie na wynik i powrót do elity. Na szczęście mimo to, jest paru zawodników, którzy za rok, dwa a może ciut później mogą stanowić o sile tego zespołu: Januzaj, Pereira, Wilson czy Milinković.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015 18:39 przez Foster.)
08-05-2015 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5229
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nawet w sytuacji, gdy złożymy że Blind jest wystarczająco dobry by być numer jeden na swojej pozycji to i tak jest nam potrzebny kolejny zawodnik, który będzie go w stanie odciążyć. I nie widzę nic w złego w transferze Blinda, nawet jeśli ma być tylko rezerwowym... nie każdy transfer do klubu to musi być zawodnik z topu, który ma zostać czołowym zawodnikiem tej ekipy. Tacy zawodnicy jak Blind, są równie potrzebni jak jedna czy dwie gwiazdy w zespole. Rozumiałbym Twoje pretensje, gdybyśmy w rezerwach mieli kogoś kto mógłby pełnić rolę Holendra, ale obecnie nikogo takiego nie mamy.
Kiedyś tacy zawodnicy to byli O'shea albo Fletch i wychowywaliśmy ich a nie płaciliśmy 15 melonów. Taka melancholia mi się włączyła.

Cytat:Czekaj, czekaj. Czy to aby nie Ty krytykowałeś Fergusona za sprowadzenie Bebe, Zahy, Powella, Henriqueza? Weź się na coś zdecyduj... bo jak byli tacy zawodnicy kupowani to marudziłeś, że wyrzucane są pieniądze, a z kolei jak teraz takich transferów nie ma, to narzekasz że Ci takich zawodników brakuje.
Nie no Bebe super transfer. Transferu Zahy nie krytykowałem, cena trochę wysoka no ale nie spodziewałem się, że taki z niego ogórek. Powella i Henriqueza krytykowałem, ale chyba nie zrozumiałeś mojego kierunku krytyki. Miałem zastrzeżenia do tego, że mając Hernandeza, Roo, RvP sprowadza się jeszcze Henriqueza bo choćby ten chłoapk był świetnym grajkiem nie miał żadnych szans na grę. A doszedł jeszcze Wilson. To samo z Powellem, już był problem żeby zmieścić na boisku Kagawę, Roo i RvP to SAF dokupił Powella. I tyle.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
08-05-2015 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #5230
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under napisał(a):Kiedyś tacy zawodnicy to byli O'shea albo Fletch i wychowywaliśmy ich a nie płaciliśmy 15 melonów. Taka melancholia mi się włączyła.

A dziś takich zawodników mimo dobrej gry nazywamy miernotami za nazwisko.
09-05-2015 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5231
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:A dziś takich zawodników mimo dobrej gry nazywamy miernotami za nazwisko.
Przykro mi, że ich tak nazywasz Sad .

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
09-05-2015 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5232
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W temacie Clyne'a:
Cytat:Na redcafe pisali, że MU był już dogadany z samym piłkarzem (media nawet o tym donosiły w kwietniu), jednak jego przedstawiciele nagle wrócili z większymi wymaganiami finansowymi i to ostatecznie zadecydowało o tym, że LvG i Ed zerwali negocjacje.

Clyne później zmienił agenta, właśnie przez powyższą sytuację, a my już nie wróciliśmy do tematu. Bardzo dobrze, że nie jesteśmy zdesperowani. Clyne może i fajny gracz, jeśli chodzi o cena-jakość, ale cieszę się, że nie nie spełniamy wszystkich oczekiwań finansowych.
Skoro odpuściliśmy ten transfer to znaczy, że mamy kogoś innego na oku. Ja tylko przytoczę swoją wypowiedź z innego forum:

Kwota ewentualnego transferu jest mała, także nawet gdyby Clyne miałbym się okazać tylko solidnym zawodnikiem to uważam, że warto.
Valencia swoje lata też już ma, a pamiętać należy jak ciężkiego doznał urazu. Ekwadroczyk za 2-3 lata może już nie dać rady grać na wysokim poziomie - Antek bazuje na szybkości, a jak wiemy z wiekiem się to traci. Dwóch solidnych grajków na pozycji prawego obrońcy to będzie, może nie optymalne zestawienie, ale na pewno nie przeszkodzi nam w walce o najwyższe cele. Docelowo, Nathaniel byłby alternatywą dla opcji nr 1 na tej pozycji - no chyba, że okazałby się na tyle dobrym zawodnikiem, że mógłby być podstawowym zawodnikiem United...



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2015 14:33 przez Foster.)
25-06-2015 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5233
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Można było tego Clyne'a łyknąć za naprawdę nieduże pieniądze, rok do końca kontraktu, może jakiś zawodnik w rozliczeniu.. Niemniej ufam scoutom United. Możliwe, że uznali, że on jużnie zrobi kroku do przodu, nie rozwinie się. Jeśli nie chcieliśmy go kupić, to nie krytykuję.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
25-06-2015 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #5234
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kto bardziej przydałby się United, Benteke czy Cavani? Słucham waszych zdań Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
15-07-2015 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5235
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chicharito. Tyle w temacie dla mnie. Jeśli tylko chłop wykaże chęci to nie ma lepszej opcji na numer dwa. Jednak jeśli nie, to ja wolę Benteke. Bo nie po to sprzedawaliśmy RVP, żeby znowu tworzyć sobie problem dwóch gwiazdek, które muszą grać mecz w mecz i cofać przez to Roo do pomocy. Benteke na pewno z rolą rezerwowego przynajmniej z początku by się pogodził, a umiejętności jakieś tam posiada.

Choć generalnie nie jestem fanem jego talentu. Póki co pokazuje, że jest strasznie chimeryczny. Zajebisty sezon, potem chujowy strasznie i teraz pół roku niezłe. Generalnie nie przepadam za napastnikami typu "odgrywający", że się tak posłużę żargonem z FMa Wink Niezbyt dobry technicznie, nie za szybki, no jego fanem nie jestem. Ale byłby niezłą opcją, na pewno lepszą, niż Cavani.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-07-2015 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości