Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5226
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Czasem mam wrażenie, że Ty jesteś oderwany od rzeczywistości... Już nie pamiętasz co się działo na początku trwającego sezonu? Blind był naszym podstawowym zawodnikiem, bo Carrick był kontuzjowany. Chyba nie muszę tłumaczyć co by się działo, gdyby Daley nie trafił na Old Trafford... Dalej masz wątpliwości czy Holender był koniecznym transferem?
Tak, mam wątpliwości. Skoro po roku gry już się rozkminia, że jest potrzebny nowy DM to czyżby Daley był za słaby, że być podstawowym defensywnym pomocnikiem? Carrick pogra może jeden, może dwa sezony ale w tym wieku nie może być kluczowym graczem rozgrywającym 50 meczów w sezonie... bo to po prostu niemożliwe. Nie chcę, żeby ten klub prowadził rotację piłkarzy jak Chelsea czy inne City. A do tego się to sprowadza. Wincyj, wincyj, wincyj transferów. Jeśli Blind ma być rezerwowym, to sprowadzenie go było dziwnym pomysłem i tyle.

Gundogan byłby fajnym wzmocnieniem gdyby nie było Herrery. W ogóle gdzie są młode talenty kupowane za niewielką kasę, i kreowane potem na gwiazdy? Gdzie jest Manchester United? Sad

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
08-05-2015 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 08-05-2015 15:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości