Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5229
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nawet w sytuacji, gdy złożymy że Blind jest wystarczająco dobry by być numer jeden na swojej pozycji to i tak jest nam potrzebny kolejny zawodnik, który będzie go w stanie odciążyć. I nie widzę nic w złego w transferze Blinda, nawet jeśli ma być tylko rezerwowym... nie każdy transfer do klubu to musi być zawodnik z topu, który ma zostać czołowym zawodnikiem tej ekipy. Tacy zawodnicy jak Blind, są równie potrzebni jak jedna czy dwie gwiazdy w zespole. Rozumiałbym Twoje pretensje, gdybyśmy w rezerwach mieli kogoś kto mógłby pełnić rolę Holendra, ale obecnie nikogo takiego nie mamy.
Kiedyś tacy zawodnicy to byli O'shea albo Fletch i wychowywaliśmy ich a nie płaciliśmy 15 melonów. Taka melancholia mi się włączyła.

Cytat:Czekaj, czekaj. Czy to aby nie Ty krytykowałeś Fergusona za sprowadzenie Bebe, Zahy, Powella, Henriqueza? Weź się na coś zdecyduj... bo jak byli tacy zawodnicy kupowani to marudziłeś, że wyrzucane są pieniądze, a z kolei jak teraz takich transferów nie ma, to narzekasz że Ci takich zawodników brakuje.
Nie no Bebe super transfer. Transferu Zahy nie krytykowałem, cena trochę wysoka no ale nie spodziewałem się, że taki z niego ogórek. Powella i Henriqueza krytykowałem, ale chyba nie zrozumiałeś mojego kierunku krytyki. Miałem zastrzeżenia do tego, że mając Hernandeza, Roo, RvP sprowadza się jeszcze Henriqueza bo choćby ten chłoapk był świetnym grajkiem nie miał żadnych szans na grę. A doszedł jeszcze Wilson. To samo z Powellem, już był problem żeby zmieścić na boisku Kagawę, Roo i RvP to SAF dokupił Powella. I tyle.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
08-05-2015 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 08-05-2015 21:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości