Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #5250
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja czekam na oficjalne potwierdzenie, bo kiedy wkracza do gry Manchester City to w przypadku najemników ciężko wnioskować o wynik takiego kuszenia. Doceniam umiejętności piłkarskie Pedro z zaznaczeniem, że miał naprawdę niemałą konkurencję zarówno w klubie jak i reprezentacji. To nie jest jego wina, ale też nie jest to jego zasługą. Mimo tego coś tam sobie pograł z niemałymi rezultatami.

Czy Pedro przychodzi na skrzydło? Nie wiem, Depay też miał być skrzydłowym, co z tego wyjdzie poczekam aż udomowi się na skrzydle zamiast dreptać za plecami Roo. Zakładając nawet, że będzie grał na skrzydle to lewe raczej odpada. Jest Young i Depay. Czyli prawe. Tam musiałby wyrzucić Matę. Na zdrowy rozsądek wtedy Mata schodzi do środka. Jednak po jednej z wypowiedzi van Gaala mam wrażenie, że Lui nie widzi Maty na AMie.

Drugą kwestią jest motywacja Pedro i jego charakter. Czy piłkarz może odejść z Barcelony, ale Barcelona z piłkarza nigdy to jest kwestia dyskusyjna, bo Sanchez chyba jakoś się zaadaptował do ligi angielskiej chociaż z zaznaczeniem jego formy sinusoidalnej.

Generalnie jest sceptyczny do tego transferu. Dodatkowo jeżeli chcemy, aby Perreira, Wilson czy Januzaj pograli nieco więcej, to obawiam się, że Pedro może im to nieco utrudnić, bo mimo, że ma zapewnić jakość na prawym skrzydle, to jestem prawie pewien, że także na innych pozycjach będzie miał większy priorytet niż wspomniani przeze zawodnicy młodego pokolenia.
18-08-2015 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - allfanmu - 18-08-2015 14:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości