Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5253
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
20 mln funtów za Pedro to przepłacenie? Miejcie litość...

Hubercie, a skąd pewność, że Pedro będzie u nas pełnił role skrzydłowego, a nie bocznego napastnika? Zresztą, ja osobiście nie widzę wielkiej różnicy między jedną, a drugą pozycją. Owszem, zadania są inne, ale pozycje są bardzo podobne, więc na pewno nie będzie to miał wpływu na to czy Pedro w United sobie poradzi czy też nie.

Zgadzam się natomiast z tym co piszę Under, że w przypadku zakupu Pedro będzie trzeba wysłać młodych na wypożyczenie. Może nie dwóch, ale jednego z nich na pewno i jest nim Pereira. Zastanawiam się co z Wilsonem, bo z jednej strony warto go wypożyczyć by się ogrywał, a z drugiej mają tylko Roo i Chicharito, możemy go potrzebować. Na straty, niestety spisałem już Lingarda, który im prędzej odejdzie tym lepiej będzie dla niego. A szkoda, bo chłopak wykorzystywał każdą otrzymaną szansę. Nie był to może materiał na gwiazdę, ale śmiało mógł być ważnym zawodnikiem zespołu.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
18-08-2015 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 18-08-2015 17:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości