Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5265
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ten Mane to jakiś żart. Tak jak przedmówcy, wolałbym już żeby van Gaal postawił na młodzież. Ciekawe, że w kontekście doniesień o Mane nikt nie poruszył kwestii ceny. Zawodnik jest oczywiście do wyciągnięcia z Soton, ale za +30 milionów i z ceny nie zejdą, bo okienko się kończy, a oni musieliby gorączkowo szukać następcy i z tego powodu sami zmuszeni byliby przepłacać, albo Ed będzie się targował do ostatniego dnia okienka, żeby zbić cenę o 2-3 melony. Zainteresowanie tym zawodnikiem nosi dla mnie trochę znamiona paniki. Już wolę, żeby van Gaal trzymał się swojego zdania, że kupujemy tylko zawodników, którzy będą stanowić wielkie wzmocnienie, a jak nie to gramy tym co jest. W tym właśnie kontekście Pedro byłby dla mnie wielkim skok jakości na prawym skrzydle i przyznaję, że nie byłem tak zawiedziony po fiasku transferowym chyba od czasów Hazarda. Jakieś dziwne to okienko, zaczęło się z wielkim hukiem, a potem masa spekulacji, z których kompletnie nic nie wniknęło.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2015 08:08 przez Silvan.)
20-08-2015 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 20-08-2015 08:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości