Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #5274
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(20-08-2015 21:30)Under napisał(a):  bo ma zle zdanie o Van Gaalu(o czym donosiły media).
Gadano także o roli Valdesa odradzającego przyjście do Man Utd. A to skurwysyn Wink Swoją drogą kolejną komedią, która odbywa się na naszych oczach po odejściu Fergiego jest właśnie sytuacja łysego. Otwarta wymiana zdań z managarem na łamach mediów, całkowite przesunięcie do rezerw, a nawet brak odpowiedniego garnituru podczas oglądania spotkań na trybunach (!), a tu dalej nic, gość siedzi w klubie. Jak to wygląda gdy mijają się na co dzień w ośrodku treningowym...

(20-08-2015 22:42)Hubson napisał(a):  Na szczęście szanse na wypalenie Pedro w Chelsea są nikłe, więc tym bardziej nie mam zamiaru się martwić Smile
A czemuż tak uważasz ? Jak dla mnie wszystko pójdzie w drugą stronę. Wiadomo, w systemie Mourinho nie grają klasyczni skrzydłowi/boczni napastnicy, kurczowo trzymający się boku, ale Pedro dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętności gry na szpicy powinien odnaleźć się w tej formacji. I nie mam żadnych negacji co do jego zaangażowania w grę defensywną zespołu. Wiadomo, Barcelona - pressing, inny system bronienia, ale nie dajmy się zwariować. Takie sprawy jak powrót za rywalem, wspomaganie obrońcy uczą od małego i nieważne, czy zespół gra 442 czy 433.

W każdym razie cieszę się iż nici z transferu. Stokroć bardziej wolę Mane. Co to za porównanie ktoś powie, śmiech na sali, aby pomiędzy tak doświadczonym, utytułowanym, mający takie statsy a szerzej znanym tylko w Anglii senegalczykiem postawić na tego drugiego, ale tak bym chciał i chuj ! Bardzo mi się podobał w poprzednim sezonie, coś w sobie ma. A pamiętajmy, że cały czas może pójść w górę. Oczywiście moją opcją namber łan cały czas pozostaje brak transferu na tą pozycję i postawienie na naszych młodych wilków, ale jeśli idzie o wybór między Pedro a Mane to sprawa wygląda jak opisałem wyżej.
21-08-2015 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 21-08-2015 15:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości