Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5292
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kosma napisał(a):Przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl. Luj ma świadomość, że nie zagrzeje w tym klubie przez lat 10, więc chce robić wielkie rzeczy tu i teraz, mając absolutnie w dupie to, co będzie po nim. Nie jest z tym klubem związany ani narodowościowo, ani mentalnie, ani przez znajomość z Fergiem. Ma świadomość swojej władzy i zaufania właścicieli klubu. By na zakończenie kariery spełnić wymagania swego ego, rozpieprza kolejne budżety i sypie hajsem na prawo i lewo.

Dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze rozpatruje to w podobnych kategoriach jak ja. Chyba Luj potraktował "inwestowanie w młodzież" trochę zbyt dosłownie.

Pozornie trochę nie na temat, ale przy okazji tego fragmentu przypomniała mi się jeszcze dyskusja na temat tego czy "Wpychacz Paluchów w Oczy", byłby odpowiednim następcą Fergusona, wspominano wtedy brak zrozumienia, dla historii tego klubu, jego idei i nurtu (celowo zamieniłem tu słowo, bo "the F word" zaczyna budzić u mnie wstręt). Biorąc pod uwagę powody, dla których podobno Mou był niegodny, obecne poczynania United ery van Gaala nakierowane wyłącznie na "tu i teraz" powodują u mnie cholerny niesmak.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
01-09-2015 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 01-09-2015 20:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości