Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
cesarinek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja sądzę że Manchester United najbardziej potrzebuje dobrej obrony i kilku młodych talentów. Giggs, Scholes - oni już są trochę starzy jak na piłkarza, więc najlepiej byłoby gdyby Czerwone Diabły kupiły jakieś młode talenty, aby na przyszłość można było wstawić dobrych, wyszkolonych zawodników. Co prawda już ich trochę mamy, ale oni nie są tak dobrzy jak np. Aguero czy Pato. Moim zdaniem Man Utd. musi skupić się na takich graczach.

Postaraj się na przyszłość nie robić tyle błędów. Będę wdzięczny. Już poprawione // Pogromca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2014 14:21 przez Intel.)
28-01-2008 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Kto najbardziej przydałby się w Man Utd?
A Ronaldo, Rooney, Nani, Anderson to niby kto jak nie następcy Giggsa i Scholesa?

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
28-01-2008 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Giggs ma na zastępcę Naniego. Scholes natomiast Andersona czy tam OH, zawsze mi się środek myli.

Moim zdaniem gdyby nie wypalił Manucho (obym się mylił), to ewentualnie on i Dong na listę transferową i za te pieniądze szukamy napadziora, z obroną mi nie śpieszno, jeśli nie wypali Simpson-Rio-Vidić-Evra, to można dać w końcu szansę na dłuższą grę Johnowi O'Shea, tak się chłopak stara, a nikt tego nie widzi prawie...

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-01-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
paolo napisał(a):Moim zdaniem gdyby nie wypalił Manucho (obym się mylił), to ewentualnie on i Dong na listę transferową i za te pieniądze szukamy napadziora,

Oj za dużo to byśmy nie dostali heheWink
Ja jednak nie byłbym pewny przyszłości Sahy, Manucho dostaje pozwolenie, United stara się o Berbatova, a Saszka odchodzi, realne? Wg. mnie tak.

Trzeba byłoby się rozejrzeć za prawym obrońcą, nie wiadomo w jakiej formie będzie Gary, Brown jak wiemy to stoper, a Simpson? Czy jest gotów stawić czoła największym gwiazdom?

Prawy obrońca oraz napastnik, migiem.
29-01-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wydaje mi się, że powinno się dać szansę wychowankom i innym młodym graczom, dlatego w tym okienku już chyba nic nie powinno się zmienić, jeżeli Manucho będzie mógł grać w Anglii.
29-01-2008 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
crisas Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W tym okienku transferowym nie warto naruszać dobrze zgranego składu jakimś niepotrzebnym zakupem. Najważniejsze moim zdaniem na boisku jest dobre zrozumienie się zawodników, a każda nowa osoba łamie chwilowo dotąd osiągnięte rezultaty.

Atak jest jak najbardziej w porządku, Roo, Tevez, Saha (chłopak się w końcu wykuruje i udowodni że to klasa światowa), i młodzicy, których warto zareklamować wpuszczając ich do składu meczowego na jakieś łatwiejsze potyczki.

Pomoc to najlepsza w moim mniemaniu nasza formacja, a nawet można powiedzieć że mamy w niej nadmiar klasowych zawodników (na szczęście na razie od przybytku głowa nie boli). Mam tylko nadzieję na częstsze występy Flethera, bo chłopak daje z siebie wszystko. Na przyszłość jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, bo najnowsze nabytki - Nani i Anderson to przecież zaledwie 20kilku latki. A sądzę że Scholes i Giggs na pewno jeszcze nie odpuszczą i będą czarować jeszcze przez kilka dobrych lat.

Obrona, a szczególnie jej teraźniejszy podstawowy skład to przecież jedna z najlepszych formacji w lidze. Evra-Ferdi-Vidic-Brown to jest coś. I jestem pewien że Brown podpisze nowy kontrakt. No i mamy jeszcze Pique, Oshea, i młodzików (Evans!!). Chociaż warto poszukać prawego obrońcy, bo jednak Neville nie jest już młody-niestety złota generacja z lat 90 powoli acz nieubłaganie zanika.

I bramka gdzie króluje VDS, a zmiennikiem jest Kuszczak. Osobiście czekam na powrót Fostera, bo nie wierzę w potencjał Kuszczaka (tak panowie i panie jestem polakiem!!). Chłopak jest zbyt pewny siebie. I właśnie w tej formacji trzeba szukać wzmocnień. VDS pogra jeszcze kilka sezonów, ale jakość jego gry będzie systematycznie spadać. A jeśli Foster i Kuszczak jednak zawiodą i nie zostaną nowymi Schmeichelami to będziemy w kropce. Bo przecież bramkarz to podstawa wielkiego klubu. (warto popatrzeć na przykład kryzysu Milanu, tam też Dida był pewniakiem)

Jakiekolwiek transfery to tylko na lato, a trzeba poszukać prawego obrońcy i bramkarza. Jednak warto zaoszczędzić kilka groszy ściągając graczy mniej znanych i nie z czołowych klubów (jesteśmy Manchesterem a nie Realem). Pozostaje nam liczyć na dobry nos SAFa.
(sorki że trochę przydługie)

//nie musisz przepraszać za długi, rzeczowy post ;-), imo to się tylko chwali - radzio
30-01-2008 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co do bramkarza, to imo nie ma potrzeby kupowania teraz. Mamy VDSa, jest Tomek, który owszem ma spore braki, ale na zmiennika VDSa wystarczy. Do tego wykuruje się Foster, który może być naprawdę niezłym zawodnikiem. Widziałem jakieś jego mecze i prezentował sie więcej niż dobrze. Ale ciężko mi go ocenić, po tym co widziałem, bo w West Bromich Tomek pokazał chyba więcej.

Tak więc póki jest VDS, to mamy świetnie obsadzoną bramkę, z dwoma coby nie mówić solidnymi zmiennikami. Gdy się nie sprawdzą, to kupimy znów kogoś doświadczonego, bo jednak doświadczenie na tej pozycji swoje robi. Na wyspach jest kilku ciekawych bramkarzy, którzy pewnie z chęcią by do nas przyszli.

Mi się marzy Given, ale on trochę mały (choć bramkarz świetny). Ale to raczej marzenie, bo chyba nawet się nim nie interesowaliśmy.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
30-01-2008 00:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dybek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pawlo tak w ogóle nie ma potrzeby kupowania zawodników do żadnej formacji, i to do czasu aż któryś z 4: Neville, VDS, Scholes, Giggs nie powiesi ostatecznie butów na kołku. Mamy optymalną liczbę zawodników na każdą pozycje. Jest dobrze Smile
30-01-2008 01:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No wiem Smile Chociaż, do póki Manucho nie będzie pewnym zmiennikiem, to cały czas powinniśmy rozglądać się za napastnikiem. Tym bardziej jak będzie opcja kupienia jakiegoś grajka z górnej półki. Wtedy oddamy, albo zwolnimy Sahe, i będziemy mieli 4 napastników jak za najlepszego okresu.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
30-01-2008 01:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No nie wiem Dybek - jak Brown postanowi odejść to zostaniemy tylko z Garym, który jest po ciężkiej kontuzji.

Imho prawy obrońca jest dla nas priorytetem. Dalej szukałbym 3 do brydża w ataku. Saha jest świetny jak jest, sęk w tym, że go nie ma w zasadzie.

Manucho na razie zrobił na mnie takie sobie wrażenie. Jest odważny, silny i świetnie gra w powietrzu, ale brak mu trochę dynamiki i dryblingu. No i zobaczymy, jak sobie będzie radził w naszym stylu gry, szybkim i kombinacyjnym. Może się rozwinąć i zostać graczem w stylu Drogby a może się okazać nieodpowiedni.

Trzecia sprawa to skrzydło, a dokładniej to lewe. Na dzień dzisiejszy mamy 4 ludzi na boki, ale Cris i Giggsy są lata świetlne przed Nanim i Parkiem.

Szczególnie Nani mnie martwi, więcej się po nim spodziewałem i nie mam tu na myśli rozsądku, dobrej taktycznie gry bo na to ma czas. Niepokoi mnie jego słaba ogólnie gra, dryblingi bez rewelki, strzały którymi imponował w Sportingu i Reprezie też nie takie fajne.

Przy takim stylu gry, gdy decydujemy się na środek pomocy bardziej defensywny i do rozegrania skrzydła musimy mieć wypasione. Giggs i Cris nam to zapewniają, ale dalej jest już gorzej.

Jak był Scholes i Keano mieliśmy znacznie więcej w środku pomocy jeśli idzie o drybling, strzał z dystansu, powietrza. Carrick, Owen i Anderson grają inaczej.
30-01-2008 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #11
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No nie przesadzajmy Syriusz, Scholes z Keano nigdy nie zachwycali dryblingiem. Fakt, potrafili znaleźć się w polu karnym przeciwnika i strzelać w miarę regularnie bramki, ale lekkości w mijaniu rywali to na pewno żaden z nich nie miał/nie ma.

Co do Browna - byłem przekonany, że zostanie z nami i wszystko wskazuje na to, że właśnie tak się stanie. Oprócz Neva, Browna, Simpsona i O'Shea, bęziemy jeszcze mieli Kierana Lee, który jest na tyle uniwersalnym zawodnikiem, że dobrze sobie tam radzi. Ba, nie zapominajmy, że po bokach obrony potrafi grać - i to z dobrym skutkiem - również Owen Hargreaves.

Atak też bym zostawił w spokoju. A na dobrą sprawę poczekałbym co pokaże Saha. Jeśli Loui do końca sezonu nie udowodni, że stać go na taką grę jak rok temu, to faktycznie chyba trzeba będzie się z nim pożegnać. A wtedy będziemy myśleć o zastępstwie. Mam jednak nadzieję, że swoje szanse dostaną Wellbeck, czy Brandy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2008 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Michał, ja nie twierdzę, że oni byli w tym zajebiści, ale mieli więcej do zaoferowania w tych elementach.
Ile bramek strzelili nasi środkowi w tym sezonie ? ...

Co do prawej obrony, to ani Brown, ani John ani już tym bardziej Simpson nie grają na poziomie mistrza Anglii i czołowej drużyny świata. Pomysł z Hargo na boku uważam za nietrafiony, już to kiedyś przerabialiśmy, że z braku laku nas gracze występowali na nie swoich pozycjach i jakoś za dobrze na tym nie wychodziliśmy.

Jak dla mnie - potrzebujemy w lecie prawego defensora z prawdziwego zdarzenia albo wielki talent, który za rok dwa będzie graczem na poziomie Rio, Vidy, Evry czy Garego.

Saha ? A kto to jest... Aaa czekaj, pamiętam.
Nie no co do klasy Sahy to chyba nikt nie ma wątpliwości, to piłkarz formatu Berby czy innego Huntelaara. Sęk w tym, że on pół roku się leczył by grać w końcu jak normalny piłkarz a prawda jest taka, że on się leczy od roku w zasadzie non stop.

Jego 70 procent czasu u nas to czas poświęcony na leczenie. Brandy, Wellbeck... wiesz, skoro taki Pique praktycznie nie gra, skoro oddaliśmy Rossiego to niby jak ta dwójka ma coś zdziałać ?

A Roo i Tevez na 3-4 frontach sami tego w ataku nie pociągną.

Nie możemy usiąść i powiedzieć, że jest zajebiście na lata. Kto tak myśli w sporcie przegrywa.
W lecie wydaliśmy sporo chociaż też wydawaliśmy sie mocni. I dziś się okazuje, że gdybyśmy tego nie zrobili to by nas inni prześcignęli.
30-01-2008 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Syriusz napisał(a):Trzecia sprawa to skrzydło, a dokładniej to lewe. Na dzień dzisiejszy mamy 4 ludzi na boki, ale Cris i Giggsy są lata świetlne przed Nanim i Parkiem.

Dałbym jednak szanse Parkowi. Tylko taką poważną. Kilkanaście meczy w pierwszym składzie, by wszedł w ten rytm. Po prostu regularna gra. I to samo z Nanim, który jednak ma trochę więcej czasu od Parka. Póki jest Giggs, to nie potrzebujemy zmienników. Dopiero jak odejdzie i zostaniemy z tą trójka, to bym sie zastanowił na sprowadzeniem jeszcze kogoś, albo w miejsce Naniego i Parka, albo na zmianę dla nich. I nie wiem, czy w takim wypadku przesunięcie Andersona na bok nie wyszłoby nam na lepsze. Nie blokowałby miejsca Carrickowi, jednocześnie samemu grając. Po prostu więcej byśmy upchnęli lepszych graczy na boisku.

Ale również jestem zawiedziony Nanim. Też spodziewałem się dużo, dużo więcej po nim. Po naprawdę mam wrażenie, że tyle samo mogą nam zaoferować nasi juniorzy, którzy jednak warci są grosze i biorą śmieszne pieniądze. Ale żeby być sprawiedliwym, to do końca sezonu dam mu czas na załapanie całego tego wyspiarskiego klimatu i przystosowanie się do drużyny. To samo pisałem każdemu, kto krytykował Carricka. W tym sezonie nawet nie potrzebujemy jeszcze Naniego.

Zacznę wymagać od przyszłego i mam nadzieje, że będę obserwował go jak kiedyś Ronaldo.

Syriusz napisał(a):No nie wiem Dybek - jak Brown postanowi odejść to zostaniemy tylko z Garym, który jest po ciężkiej kontuzji.
Imho prawy obrońca jest dla nas priorytetem.

Zawsze jest O'Shea, który bez problemu może tam występować, dając nam porównywalny poziom z tym co Neville i Brown.

michal85 napisał(a):Ba, nie zapominajmy, że po bokach obrony potrafi grać - i to z dobrym skutkiem - również Owen Hargreaves.

On jest za dobry by marnować takiego gracza na prawej obronie. Wolałbym grać chyba w 10, ale żeby Owen rozbijał ataki w środku pola. Rooney też pewnie doskonale by się spisywał na boku obrony, do tego robiłby niesamowite rajdy. Tylko, że tracimy fantastycznego zawodnika i przesuwamy go na bok, gdzie jest mniej pożytku z jego gry.

michal85 napisał(a):A na dobrą sprawę poczekałbym co pokaże Saha. Jeśli Loui do końca sezonu nie udowodni, że stać go na taką grę jak rok temu, to faktycznie chyba trzeba będzie się z nim pożegnać.

Ale tutaj Saha nie musi nic udowadniać. Każdy wie, że to rewelacyjny napastnik, że jest bardziej regularny w formie niż Rooney czy Teves. Każdy wie, że on ma świetny drybling, dobrze gra głową, jest szybki, dynamiczny i niesamowicie ciężko odebrać mu piłkę. Dlatego został kupiony do naszej drużyny. Ale co z tego, skoro on nie występuje, bo co chwila łapie kolejne urazy.

I znów była wiadomość, że Saha nabawił się tylko drobnego urazu, a nie ma go już kolejny tydzień. Po prostu nie możemy na niego liczyć, a szkoda bo to ciągle jeden z najlepszych napastników na wyspach.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
30-01-2008 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dybek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Syriusz dla mnie to logiczne, że jeżeli jakiś zawodnik odchodzi to na jego miejsce należałoby kogoś kupić. Ale w sytuacji gdy nikogo nie sprzedajemy nie widzę powodu na dzień dzisiejszy aby nabyć nowego grajka.
30-01-2008 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #15
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
dybek napisał(a):Syriusz dla mnie to logiczne, że jeżeli jakiś zawodnik odchodzi to na jego miejsce należałoby kogoś kupić. Ale w sytuacji gdy nikogo nie sprzedajemy nie widzę powodu na dzień dzisiejszy aby nabyć nowego grajka.

Tylko trzeba pamiętać o tym, że mimo wszystko kilku naszych graczy się powoli starzeje ;-) i zbliża się nieuchronnie ich piłkarska emerytura, a byle kto nie może ich zastąpić, dlatego lepiej już zacząć się rozglądać za następcami. Wiem - mamy młodzików, ale nie każdy godnie zastąpi naszych weteranów, a jak któryś zastąpi (czego życzę) to trzeba znaleźć kogoś na ławkę Big Grin.

W każdym razie trzeba rozglądać się za napastnikiem (może to zmotywuje Sahę do nie łapania takich kontuzji Big Grin), no i rzeczywiście prawa obrona się kłania. Bo pomoc - miodność. Atak - jak Saha nie będzie łapał kontuzji jak ktoś go na treningu posmyra to nie trzeba w sumie. Obrona to tak rzeczywiście jeden by się przydał. That's all.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-01-2008 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości