Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No nie wiem Dybek - jak Brown postanowi odejść to zostaniemy tylko z Garym, który jest po ciężkiej kontuzji.

Imho prawy obrońca jest dla nas priorytetem. Dalej szukałbym 3 do brydża w ataku. Saha jest świetny jak jest, sęk w tym, że go nie ma w zasadzie.

Manucho na razie zrobił na mnie takie sobie wrażenie. Jest odważny, silny i świetnie gra w powietrzu, ale brak mu trochę dynamiki i dryblingu. No i zobaczymy, jak sobie będzie radził w naszym stylu gry, szybkim i kombinacyjnym. Może się rozwinąć i zostać graczem w stylu Drogby a może się okazać nieodpowiedni.

Trzecia sprawa to skrzydło, a dokładniej to lewe. Na dzień dzisiejszy mamy 4 ludzi na boki, ale Cris i Giggsy są lata świetlne przed Nanim i Parkiem.

Szczególnie Nani mnie martwi, więcej się po nim spodziewałem i nie mam tu na myśli rozsądku, dobrej taktycznie gry bo na to ma czas. Niepokoi mnie jego słaba ogólnie gra, dryblingi bez rewelki, strzały którymi imponował w Sportingu i Reprezie też nie takie fajne.

Przy takim stylu gry, gdy decydujemy się na środek pomocy bardziej defensywny i do rozegrania skrzydła musimy mieć wypasione. Giggs i Cris nam to zapewniają, ale dalej jest już gorzej.

Jak był Scholes i Keano mieliśmy znacznie więcej w środku pomocy jeśli idzie o drybling, strzał z dystansu, powietrza. Carrick, Owen i Anderson grają inaczej.
30-01-2008 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Syriusz - 30-01-2008 08:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości