Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moja wina Dybek, źle Cię zrozumiałem.

Też uważam, że na dzień dzisiejszy nie trzeba transferu, tym bardziej w zimie.
Myślałem, że rozmawiamy bardziej ogólnie, wtedy dla mnie prawy obrońca musowo musi być kupiony, bo na dzień dzisiejszy Brown w lecie odchodzi, a John to nie ta klasa.
30-01-2008 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
djyeti Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hmmm najbardziej kto sie nam przyda to jakis dobry boczny obronca....mamy oczywiscie Ferdinanda ale co z innymi?? inny robia zbyt duzo bledow i musimy liczyc na bramkarza:/ atak mamy profesjonalny tak samo jak pomoc. na miesjcu Sir Alexa Fergusona i jego wspolnikow wyslal bym jakis dobrych scoutow na wyszukiwanie mlodych obroncow do afryki albo ameryki pld...tam jest wiele mlodych talentow
07-02-2008 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #18
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
djyeti napisał(a):mamy oczywiscie Ferdinanda ale co z innymi?
Od kiedy Ferdinand gra na boku obrony?


Fan United od 1992 roku
07-02-2008 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
djyeti Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
a czy ja mowie ze ferdinand gra na boku mobrony?? kazdy kibic wie gdzie kto gra. chodzi mi np o evry on jest dobry i mi nakazane wychodzic do akcji ofensywnych ale nie zawsze uda mu sie wrocic na swoja pozycje. chelsea gra na kontry wiec jesli bedziemy z nimi grac i evra wyjdzie do przodu a oni zrobia kontre to co?? nie bedzie zbyt dobrze.
08-02-2008 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #20
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
djyeti napisał(a):a czy ja mowie ze ferdinand gra na boku mobrony??
Tak to zabrzmiało. Że prócz Ferdinanda nie mamy nikogo dobrego.
A jeśli już rozmawiamy o całej obronie to ja bym powiedział, że prócz prawego obrońcy reszta jest ok. W końcu mamy najlepszą defensywę w lidze. Ferdinand z Vidicem to monolit, którego nam zazdroszczą wszyscy na świecie. Evra, mimo ostatnio słabszej formy, to wciąż najlepszy lewy defensor w lidze. Więc
djyeti napisał(a):inny robia zbyt duzo bledow
tyczy się tylko Browna i rezerwowych.
djyeti napisał(a):chelsea gra na kontry wiec jesli bedziemy z nimi grac i evra wyjdzie do przodu a oni zrobia kontre to co?? nie bedzie zbyt dobrze.
I jak temu zapobiec? Jeśli obrońca nie będzie się włączał do akcji ofensywnych to tez będzie przecież krytykowany.


Fan United od 1992 roku
08-02-2008 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):I jak temu zapobiec? Jeśli obrońca nie będzie się włączał do akcji ofensywnych to tez będzie przecież krytykowany.

Dokładnie. Prosty przykład, we wczorajszym Przeglądzie Sportowym dziennikarze w ocenach zarzucili Wasilewskiemu, że nie wspierał z przodu Łobodzińskiego. Mimo tego, że wszystko czyścił i przejmował dali mu 6 albo 5, musiałbym sprawdzić.

Poza tym nie w każdej akcji Chelsea wyjdzie nam z kontrataku. Również Giggs może się za kolegę wrócić, ostatecznie Hargreaves. Graliśmy z Evrą już przeciwko CFC i bramki nie straciliśmy.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-02-2008 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
djyeti napisał(a):ale nie zawsze uda mu sie wrocic na swoja pozycje. chelsea gra na kontry wiec jesli bedziemy z nimi grac i evra wyjdzie do przodu a oni zrobia kontre to co?? nie bedzie zbyt dobrze.

Po to United zakupiło twardego i czyszczącego pole przed obroną Owena.
08-02-2008 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
djyeti Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A widzieliscie mecz z tottenhamem?? jezeli tak to napewno zauwazyliscie jak latwo bylo posylac prostopadle pilki naszym przeciwnikom po bokach naszej obrony a czasami i srodkiem. ja sie troche tego obawiam poniewaz mam maly uraz do obrony po tym jak dali sie ograc jak dziecie w zeszlym sezonie AC Milanowi
08-02-2008 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ze Spurs mecz nie wyszedł ani Hargreaves'owi, ani Evrze. Każdemu sie może zdarzyć. Defensywa to w tym sezonie akurat nasz mocny punkt. I to myślę na tyle tego wątku. Bo tu się nie ocenia piłkarzy po jednym spotkaniu Wink


Fan United od 1992 roku
08-02-2008 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
djyeti napisał(a):o tym jak dali sie ograc jak dziecie w zeszlym sezonie AC Milanowi

Vidic wrócił wtedy po kontuzji, Garego już nie było, Heinze jak dobrze kojarzę także miał jakieś problemy...
Po 1 meczu :?: , zmęczeni na maxa byli chłopaki, a San Siro to gorący teren.
08-02-2008 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I to właśnie jest 'magia' tej LM. Ludzie oglądają od 'święta' United w akcji(przeważnie wtedy kiedy TVP nas pokaże) i myślą, że pozjadali wszystkie rozumy. Co z tego, że wtedy nasza defensywa była zdziesiątkowana, co z tego, że nie grał wtedy nasz najlepszy defensor - Ferdinand, co z tego, że w 40 innych meczach graliśmy w tyłach świetnie. Ważne, że 'wtedy dali się ograć jak dzieci'. :?

A nawet jak gramy w pełnym zestawieniu, to niemożliwością jest, aby mecz w mecz grać bez błędu. Nasza defensywa obecnie jest bliska perfekcji - każdy się nią zachwyca i każda nam jej zazdrości.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-02-2008 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mnie osobiście marzy się transfer Micah Richardsa. Niesamowite warunki fizyczne, charyzma, waleczność... to tylko niektóre z walorów młodego Anglika. Poza tym jeśli ktoś nie podziela mojego zdania to niech obejrzy retransmisję spotkania z City. Micah zagrał fenomenalnie. Radził sobie zarówno z Tevezem jak i z Ronaldo. Imponował mi swoim spokojem w grze, a także tym, że 'wsadzał łeb' tam gdzie taki Ronaldo nie wsadziłby nogi.
Na chwilę obecną to chyba największy angielski talent. Już w wieku 20 lat regularnie dostaje powołania do reprezentacji. Szkoda tylko, że przed paroma dniami przedłużył kontrakt z City... :/
12-02-2008 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyezly Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Panie Ferguson kup pan Quaresme !! Quaresma-niesamowicie zdoly zawodnik, szybki, z idealnym wyszkoleniem technicznym ...i co najważniejsze bardzo bramko-strzelny. Koś oglądał mecz Włochy-Portugalia ? Jeśli tak to widział jaką klase gry on prezentuje....wiem wiem możecie sobie pomyśleć "..co za nOOb po kiego wała nam kolejny skrzydłowy" , też tak sobie myślę , lecz gdy spojrzy się na jego grę to każdy może zmienić zdanie, nie pomijajmy też faktu iż może on grać w ataku lub jako wysunięty pomocnik np. w ostatnim meczu z Man City grał jedynie jeden napastnik-Tevez, ponieważ jak wszyscy wiemy Roo pałzował za kartki a Saha (tardycyjnie :? ) jest kontuzjowany. Więc aby zapobiec takim zdarzenią można by kupić Quaresme. Fergi jak go kubisz to pójde do Częstochowy na kolanach xD
15-02-2008 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Quaresma to świetny skrzydłowy i na pewno mógłby zrobić pożytek w United ale... właśnie jest jedno ale. Nie możemy na okrągło kupować zawodników z Portugalii, Brazylii itp... bo to niszczy charakter nie tylko United ale i całej Premiership ( o czym już była mowa ), więc nie wydaje mi się aby był potrzebny.
15-02-2008 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #30
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dyezly napisał(a):Panie Ferguson kup pan Quaresme !! Quaresma-niesamowicie zdoly zawodnik, szybki, z idealnym wyszkoleniem technicznym ...i co najważniejsze bardzo bramko-strzelny.
Dajcie spokój. Po co nam on? Ronaldo, Nani grają identycznie. Wystarczy tych panienek z Portugalii. Kolejny pomocnik jest zupełnie niepotrzebny. Właściwie dziwi mnie poruszanie tematu sprowadzania kolejnego piłkarza do tej formacji. Szczególnie, że taki Quaresma w United to mógłby nawet na ławkę się nie łapać.


Fan United od 1992 roku
15-02-2008 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości