Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mufc.pl napisał(a):Zawodnik Olympique Lyon, Hatem Ben Arfa przyznał, że w przeszłości Manchester United i Chelsea Londyn były zainteresowane jego zatrudnieniem. Młody pomocnik postanowił jednak pozostać w zespole mistrza Francji. -
"Manchester United przysłał mi koszulkę podpisaną przez Rayna Giggsa. Miało mnie to przekonać do tego, bym do nich dołączył. W tym samym czasie Jose Mourinho zaprosił mnie z rodziną do Chelsea, gdzie mogłem zobaczyć całe zaplecze klubu. Trzy lata temu dyrektor Barcelony, Txiki Beguiristain rozmawiał z moim agentem. Dostałem ofertę, ale ostatecznie chciałem kontynuować treningi z Lyonem. To było dla mnie najlepsze rozwiązanie."

W pierwszym spotkaniu z Manchesterem United na Stade Gerland, Ben Arfa niespodziewanie mecz rozpoczął na ławce rezerwowych. Młody Francuz ma jednak nadzieję, że w rewanżu na Old Trafford będzie miał większy wpływ na grę swojego zespołu.

"Byłem zaskoczony tym, że zasiadłem na ławce rezerwowych. Czasami rozpoczynałem spotkanie w wyjściowym składzie, więc byłem trochę rozczarowany. Jednak to trener podejmuje decyzje. Mam tylko 20 lat i ciągle muszę się dużo nauczyć. Gdybym był doskonały, to miałbym już na koncie Złotą Piłkę!."

Ben Arfa przyznaje, że "Czerwone Diabły" ofensywnie są świetną drużyną, ale w defensywie drużyna sir Alexa Fergusona ma pewne braki - "W ataku Manchester United dysponuje niesamowitym potencjałem, ale z tyłu pozostawiają lukę, więc jestem przekonany, że możemy im strzelić bramkę. Musimy tam tylko pojechać z bardzo ambitnym nastawieniem."

Tego z Giggsem sam by chyba nie wymyślił, więc może i coś mu przesyłali, ale kolejny pomocnik na razie nie jest nam potrzebny. Co do defensywy... chyba tylko lewą stroną mogą się przedrzeć. W końcu Evra-Vidić-Rio to mur z nie byle jakiej cegły, a van der Sar ostatnio pokazał, że jest w dobrej formie. Chyba, że chodzi o nazwiska, tu przód przeważa.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-03-2008 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - paolo - 03-03-2008 19:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości