Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #333
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lukas napisał(a):Nie ma co ukrywać że Bale jest naprawdę bardzo dobrym zawodnikiem- szybki z nienaganną techniką, już dawno imponował SAFowi, ale o ile w pomocy faktycznie ja nie widzę dla niego miejsca, to w obronie mógłby zostać zmiennikiem Evry- ale czy samemu piłkarzowi to wystarczy? Szczerzę wątpię.
Tak jak napisałeś zawodnik szybki, doby technicznie, a do tego mogący zarówno na lewej stronie obrony jak i pomocy.
Na chwile obecną w składzie mamy 3 skrzydłowych, Park, Ronaldo, Nani, a na lewą obroną mamy tylko jednego zawodnika, Evra ( nie liczę tu O'Shea ponieważ nie jest on nominalnym lewym obrońcom). Evra całego sezonu nie pociągnie, więc mielibyśmy solidnego zmiennika, a rywalizacja między nimi mogła by spowodować jeszcze lepszą grę jednego i drugiego. Jeśli chodzi o pomoc to tak:
Nani - raz zagra dobrze raz słabo,
Ronaldo - nie muszę nic pisać, prócz tego że czasem i mu się odpoczynek z przyda
Park - solidny gracz, ale chyba nie jest to zawodnik, który mógłby grać przez cały sezon.
Także więc jeśli SAF uważa że Bale jest mu potrzebny to ja bym go z miłą chęcią ujrzał na OLD TRAFFORD w koszulce z Diabełkiem na piersi Wink
Nie zapominajmy też, że zawsze mogą nas dopaść kontuzje i co wtedy? Kto będzie grał na skrzydle? Rooney? Owszem dałby radę, ale stracilibyśmy w tym wypadku jednego napastnika...

Mogliśmy go kupić z Southampton, ale przegraliśmy (?) walkę z Totenhamem. Dałem tam znak zapytania, ponieważ nie mam pewności że Ferguson rzeczywiście chciał wtedy kupić Walijczyka.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
07-11-2008 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 07-11-2008 16:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości