Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #345
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mufc.pl napisał(a):Bastian Schweinsteiger, gwiazdor Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec, myśli o zmianie otoczenia. Media natychmiast podchwyciły temat i już przymierzają go do najlepszych ekip zeszłego sezonu w Europie, Chelsea i Manchesteru United. 24-letni pomocnik to niezwykle łakomy kąsek, ponieważ latem wygasa jego kontrakt i może wtedy odejść z Bawarii za darmo.

- Gra za granicą mogłaby nieść ze sobą wiele atrakcji - rozważa Niemiec. - Jest sporo możliwości. Bayern to najlepszy zespół w Niemczech, jeden z czołowej piątki Europy. To wielki honor grać dla tego klubu. Zobaczymy, jak wszystko się potoczy. Na ten moment nie powiem niczego pewnego - zakończył Schweinsteiger.

Menedżerowi Bayernu, Juergenowi Klinsmannowi bardzo zależy na zatrzymaniu jasnowłosego skrzydłowego w szeregach swojej drużyny. O wiele bardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że Schweinsteiger, podobnie jak niegdyś Ze Roberto czy Michael Ballack, latem przyszłego roku zmieni klub na zasadzie "wolnego transferu".

Co sądzicie o tym piłkarzu? Jeśli za darmo to ja bym chętnie wziął, za grosze też, bo niestety nadmiaru skrzydłowych nie mamy. Co prawda Niemiec raczej nie jest dobry w grze jeden na jeden oraz nie dysponuje dużo szybkością, ale ma dobre dośrodkowanie, strzał. Na pewno podobny typ do Podolskiego. W reprezentacji wielka gwiazda, a w klubie poniżej oczekiwań. Nie jestem jego wielkim fanem, ale sądzę, że wprowadziłby na pewną nową jakość do zespołu. Z drugiej jednak strony jestem niemalże pewien, że brukowce przekręciły parę słów, a już patrząc na źródło newsa (tribalfootball) jestem tego niemalże pewien. Choć kto wie, w końcu niemiecka liga to raczej nie jest dla takiego Schweinsteigera szczyt ambicji.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-11-2008 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 13-11-2008 21:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości