Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #349
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Ja nie wiem, jakoś nie widziałbym Bastiana w United. On miał swój czas podczas MŚ 2006, obecnie według mnie się wypalił. Może nadmiaru skrzydłowych nie mamy, ale osobiście już wole Bale'a, który może wrazie czego grać w pomocy. Poza tym na pewno można poszukać jeszcze lepszego zawodnika...

Można poszukać i owszem . Bastian się wypalił? Bał bym się użyć takiego określenia, ale cóż . Są od niego lepsi wiadomo i nie podlega to najmniejszej wątpliwości. Ale mając do wyboru Niemca i młodego Bale bez chwili zastanowienia biorę tego pierwszego i nie jest to żadnym zaskoczeniem. Przede wszystkim doświadczenie w ważnych meczach i atomowe uderzenie. Brak nam kogoś kto straszył by bramkarzy z 30m ,a on to potrafi robić jak nikt inny.

Foster26 napisał(a):Jeśli jednak miałby wybierać miedzy nim a Bale'm to wolę jednak Walijczyka, zawodnik młodszy, bardzo perspektywiczny, wciąż się rozwijający.
Tak tylko ,że tym młodym jest Ronaldo którego nikt ani nic nie wygryzie z pierwszego składu. Do tego dochodzi Nani za którego została wyłożona niezła sumka i to on jest tym perspektywicznym zawodnikiem. Wg mnie nie warto absolutnie inwestować w kolejnego młodziana , który to dopiero za jakiś czas ma zacząć przynosić nam efekty. Potrzeba kogoś doświadczonego, kogoś wciąż "młodego" jak on . A ma on 24 lata...

muszeq napisał(a):Nie wiem, rzadko go widzę w akcji, ale z tego co mi zapadł w pamięć to mam wrażenie, że jest takim typem Beckhama.
Również nie śledzę poczynań jego ale z nim kojarzą mi się "bomby" zza pola karnego które wprowadziły by pewną nowość do naszej gry.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-11-2008 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mata - 15-11-2008 09:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości