Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #356
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A jak miałbym do wyboru Naniego i wyłożenie +20 mln. za Teveza to nie zwlekałbym ani jednej chwili. Napastników mamy całkiem sporo, o czym już pisałem w przerwie letnie, zaś wśród skrzydłowych mamy prawdziwy wakat.

Nie zgodzę się również, że Nani nie poczynił żadnych postępów. Jak dla mnie wprost przeciwnie - gra dużo bardziej dojrzale. Nie drybluje bez sensu, gra drużynowo i jeśli ustabilizuje swoją formę, to będzie bardzo ważnym ogniwem pierwszej 11-stki.

A kończywszy powiem, że nie jestem fanem talentu Teveza. Jeśli już mówić o kimś kto nie poczynił w przeciągu dwóch, trzech ostatnich lat żadnych postępów to właśnie jest to Argentyńczyk. Powiedziałbym nawet, że wyglądał na lepszego piłkarza zanim trafił do Anglii. To wciąż bardzo dobry piłkarz, ale moim zdaniem nam potrzebny nie jest, a na pewno nie za taką kwotę. Obecnie jest wolny, nie potrafiący obłużyć partnerów jak potrafi to chociażby Wazza. Wszystko nadrabia dużą wolą walki, ale to potrafi robić z całkiem niezłym skutkiem również Campbell.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-11-2008 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 22-11-2008 11:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości