Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #390
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
maju napisał(a):
Cytat:wymiana Teveza na Benzeme byłaby totalną głupotą.
Serio? A powiedz mi kto w poprzednim sezonie (i w obecnym) jest skuteczniejszy. Powiedz mi kto jest młodszy. Powiedz mi który z nich w razie czego zastąpi Berbatova? Chyba nie Tevez który gra identycznie jak Roo, a Roo (jeśli zdrowy) to mus w pierwszym składzie.

Cytat:na pewno tutaj nie chodzi o kasę te 7 milionów to nie jest dla nas problem.
Jakie 7 milionów? Nikt wcześniej nie wspomniał o żadnych cenach. Chyba, że masz jakieś info, którego nie wkleiłeś...


Młodszy nie znaczny, lepszy. Tevez jest wkomponowany w zespół, sprawdził się. W zeszłym sezonie II strzelec zespołu, ustąpił tylko genialnemu Ronaldo. Pasuje do Anglii.

Kto zastąpi Berbatova, warto zauważyć że bez niego zdobyliśmy mistrzostwo Anglii i Puchar Ligi Mistrzów. Mało ?

Nikt nie wspominał o cenach, mówi się że za Teveza trzeba dać 32 miliony a ponoć Benzema ma kosztować 25 milionów. Co jak się odejmie wychodzi że Benzema jest tańszy o jakieś około 7 milionów. Jeżeli ceny są zgodne z faktem.
11-01-2009 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Chudy - 11-01-2009 21:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości