Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #504
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomek91 napisał(a):Ja tam liczę na solidnego zmiennika dla Evry, bo Fabio jak na razie to jeszcze nie ta liga
Myślę, że nie ma powodu szukać następcy Evry, bo Fabio może nim właśnie być. W dwóch spotkaniach w których wystąpił w barwach United spisywał się bardzo dobrze, czy to z Tottenhamem, czy Evertonem w F.A. Cup. Tylko niestety tych dwóch meczów nie dokończył z powodu urazów...
Nie zapominajmy, że błyszczy regularnie w rezerwach, na dodatek strzelając dużo bramek. Jeżeli Ferguson przekonał się do Rafaela, to myślę, że tak samo może być z jego bratem, bo talentem i umiejętnościami na pewno mu nie ustępuje.

Jeśli zaś idzie o ewentualne wzmocnienia, to widziałbym w naszym zespole Francka Ribery'ego. Ten gracz, w przeciwieństwie do Kaki, jest do wyciągnięcia, to że odejdzie z Bayernu jest niemal pewne. Chciałbym aby United skupili się właśnie na tym transferze, bo ze skrzydłami u nas najlepiej to nie wygląda. Ronaldo ma niepodważalną pozycję, Giggs częściej bywa w środku pola, Nani jest kompletnie bez formy, a Park nigdy klasycznym skrzydłowym nie był i nie będzie. Na dodatek Franck mógłby występować w środku pola, tuż za jednym napastnikiem. Naprawdę warto o niego powalczyć.
25-04-2009 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 25-04-2009 15:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości