Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #496
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wolałbym Younga, nawet kosztem Naniego. Chłopak prowadzi grę AV jest szybki, przebojowy obdarzony świetnym strzałem z dystansu. Na pewno by nam się przydał.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-04-2009 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #497
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja bym chciał Chielliniego i di Marię/ Younga. I będę szczęśliwy. Giorgio sprawi,że pod nieobecność Vidy lub Rio doskonale sprawdzi się na obronie i nie bedzie potrzeby wstawiania tam Neville'a .Ponadto Young lub di Maria jako alternatywa dla Giggsa/Naniego/Parka, czy ktokolwiek tam będzie grał na lewym skrzydle.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
14-04-2009 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #498
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mając w obwodzie Browna, niezwykle utalentowanych Evansa (to już nie jest "wieczny talent", a zawodnik, który swoją klasę potwierdził w meczach przeciwko wielkim rywalom) oraz Cathcarta, a od biedy również O'SHea, kupowanie jakiegokolwiek środkowego obrońcy uznałbym za wielki grzech.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-04-2009 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #499
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No właśnie, przecież to jest raczej zwyczajny pech że w tym roku kontuzje nie mogą się odczepić od Browna a przyczepiają się okresowo jeszcze do innych obrońców. Na obronie jest bardzo silna paka, kryzys formy nie powinien nam tego przesłaniać.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-04-2009 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #500
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Manchester United.info.pl napisał(a):Jak podaje brytyjskie The Sun Manchester United prowadzi rozmowy na temat transferu z gwiazdą AC Milan, Kaką. Mówi się, że Czerwone Diabły za Brazylijczyka zapłacą 35 mln funtów.

"Rozmowy poszły bardzo dobrze, jednak jeszcze nic konkretnie nie zostało ustalone. Kaka oczekuje pięcioletniego kontraktu, który zagwarantowałby mu zarobki tygodniowe wynoszące 135 tys. funtów. Zaś Manchester zamierza wyłożyć takie pieniądze" - zdradza tajemnicze źródło.

W całej tej sprawie wypowiedzieć zdecydował się również sam zawodnik, który nie zaprzecza ewentualnym przenosinom.

"Oni mają świetnych zawodników, takich jak Giggs, Scholes, czy też Rooney. W dodatku są najlepszą drużyną w Anglii i Europie. Poza tym gra tam jeden z moich najlepszych przyjaciół - Anderson. Dlaczego miałbym odmówić takiemu zespołowi?" - powiedział Kaka.

No i co Wy na to? Ja wiem, to tylko The Sun, ale narazie można tylko podyskutować o tym transferze Smile

Ja myślę, że jeśli rzeczywiście nie wykupimy tego Teveza, to Kaka byłbym właściwym człowiekiem. Teraz tak mi przyszło na myśl, że może wcale niekonieczne będzie kupno napastnika. Może wystarczy taki człowiek tuż za napastnikiem. Owszem, środek pola póki co jest silny, tylko spójrzmy, że mamy tu dwóch weteranów, którzy niedługo zapewne skończą karierę. Poza tym Kaka może grać również takiego pozornego skrzydłowego.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-04-2009 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #501
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A dla mnie byłby to bezsensowny transfer. Kaka nie jest napastnikiem (mimo, że bramki potrafi strzelać ale to jednak nie to), nie jest też typowym środkowym pomocnikiem (zresztą tych nam akurat nie brakuje) ani już na pewno dobrym skrzydłowym. Owszem na wszystkich tych pozycjach od biedy może grać ale to nie jest jego nominalna rola. Owszem mógłby spełniać w drużynie rolę podobną do Berbatova czyli tzw. "rozgrywającego napastnika". I może nawet nie byłby to taki zły pomysł gdyby nie jego cena. Ja może i chętnie zobaczyłbym go na Old Trafford gdyby można było go wyciągnąć za 15-20 milionów. Ale za Kakę pewnie trzeba by dać z 40 milionów funtów jak nie więcej a za te pieniądze to kupimy dobrego napastnika i dobrego skrzydłowego. I obaj będą na swoich pozycjach grać pewnie lepiej od Kaki.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
25-04-2009 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #502
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A na innych portalach czytałem, że on te plotki, dotyczące jego odejścia dementuje... Nie zdziwiłbym się, jeśli po prostu wymyśliliby te słowa Kaki, w końcu pewna angielska gazeta to samo zrobiła z wywiadem z Mourinho, mimo że Portugalczyk z jej przedstawicielami nie rozmawiał

Ja w każdym razie żadnych złudzeń co do przejścia Brazylijczyka na Old Trafford sobie nie robię. Na każdym kroku podkreśla swoje przywiązanie do barw klubu, swoją więź i szacunek do niego. Poza tym zarabia świetne pieniądze, jest drugim w Serie A jeśli chodzi o listę płac. Mógł odejść do City, Chelsea za ogromne pieniądze, a mimo to pozostał, więc sądzę, że tym razem będzie podobnie.

Cytat:Teraz tak mi przyszło na myśl, że może wcale niekonieczne będzie kupno napastnika.

Kupno napastnika nie będzie potrzebne, ale tylko wtedy, gdy Carlitos zostanie.
25-04-2009 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #503
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Najpierw plotki o Buffonie, teraz o Brazylijczyku. To trochę zalatuje lokalnym rywalem- City Wink

Richard napisał(a):Ja w każdym razie żadnych złudzeń co do przejścia Brazylijczyka na Old Trafford sobie nie robię.

Ja również Wink

Co do najbliższego okienka transferowego to nie spodziewam się wielu transferów i setek tysięcy wydanych milionów. Wystarczy jeśli będziemy kontynuować dotychczasową politykę transferową, czyli pewnie dojdzie ktoś młody i z perspektywami i jakiś jeden solidny gracz.

Ja tam liczę na solidnego zmiennika dla Evry, bo Fabio jak na razie to jeszcze nie ta liga, a O'Shea nie jest w stanie grać na kilku pozycjach na raz Wink

Ponoć też ma dołączyć do nas niejaki Dodo:

Cytat:Według brytyjskiego "Daily Mirror" Manchester United podpisał kontrakt z występującym w Corinthians, 17-letnim Brazylijczykiem Dodo.
Jose Rodolfo Pires Ribeiro "Dodo" jest reprezentantem "Canarinhos" do lat 17. Środkowy obrońca, dzięki swoim umiejętnościom, porównywany jest do występującego w "United" Rio Ferdinanda.

"Czerwone Diabły" zapłaciły za ten transfer około 5,5 miliona euro, a piłkarz ma dołączyć do Manchesteru w czasie letniego okienka transferowego.
25-04-2009 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #504
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomek91 napisał(a):Ja tam liczę na solidnego zmiennika dla Evry, bo Fabio jak na razie to jeszcze nie ta liga
Myślę, że nie ma powodu szukać następcy Evry, bo Fabio może nim właśnie być. W dwóch spotkaniach w których wystąpił w barwach United spisywał się bardzo dobrze, czy to z Tottenhamem, czy Evertonem w F.A. Cup. Tylko niestety tych dwóch meczów nie dokończył z powodu urazów...
Nie zapominajmy, że błyszczy regularnie w rezerwach, na dodatek strzelając dużo bramek. Jeżeli Ferguson przekonał się do Rafaela, to myślę, że tak samo może być z jego bratem, bo talentem i umiejętnościami na pewno mu nie ustępuje.

Jeśli zaś idzie o ewentualne wzmocnienia, to widziałbym w naszym zespole Francka Ribery'ego. Ten gracz, w przeciwieństwie do Kaki, jest do wyciągnięcia, to że odejdzie z Bayernu jest niemal pewne. Chciałbym aby United skupili się właśnie na tym transferze, bo ze skrzydłami u nas najlepiej to nie wygląda. Ronaldo ma niepodważalną pozycję, Giggs częściej bywa w środku pola, Nani jest kompletnie bez formy, a Park nigdy klasycznym skrzydłowym nie był i nie będzie. Na dodatek Franck mógłby występować w środku pola, tuż za jednym napastnikiem. Naprawdę warto o niego powalczyć.
25-04-2009 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #505
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie chodzi mi o następce, a zastępce, (delikatna różnica, ale jednak Wink ) bo w tej pierwszej roli widzę Fabio Wink Evra rozegrał w tym sezonie 40 spotkań, spośród obrońców ustępuje Vidicowi oraz O'Szejowi Wink Jednak jest to obrońca, który najwięcej biega podczas meczu, no i zmęczenie wychodzi na wierzch w ostatnich meczach, bo kilka błędów ostatnio popełniał. Załóżmy, że w przyszłym sezonie zostaje nam obrona w takim samym składzie jak jest:


Gary-Brown-O'Shea-Rafael-Fabio-Evra +Eckersley? Ewentualnie jeszcze Simpson wracający z wypożyczenia.(nie uwzględniając stoperów)

Ostatnio wypadli nam Neville i John, forma Browna to zagadka. Rafael moim zdaniem jeszcze nie jest na tyle dobry, by nie było wątpliwości który z nich ma grać. Z całym szacunkiem do jego brata, ale te występy w rezerwach i w pucharze to jeszcze żaden wyznacznik formy, poza tym jest najmniej doświadczonym obrońcą i nie daj Boże Evra ma uraz i łapie kartki jeszcze w tym sezonie i co? Finał ligi mistrzów z Fabio na lewej? Ja bym drżał Wink

Tak więc uważam, że przez wakacje należałoby sprowadzić jakiegoś solidnego zmiennika dla Evry, a Fabio niech łapie doświadczenie w rezerwach. pucharach i w meczach z outsiderami ligi, jego czas jeszcze nadejdzie Wink
25-04-2009 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #506
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Richard napisał(a):Park nigdy klasycznym skrzydłowym nie był i nie będzie.
Klasycznym skrzydłowym to on jest, tylko, że nie klasowym. Słaby drybling, mierne dośrodkowania, prędkość taka sobie. Nadrabia walecznością, zaangażowaniem itp., ale na moje to Park w przyszłym sezonie to co najwyżej zmiennik powinien być. Nie to, że go nie szanuje czy coś w tym stylu, ale w United na skrzydle powinien biegać gracz dużo lepszy od Koreańczyka. Taki Young albo Ribery np.

Co do obrony, i wzmocnienia lewej strony, to tu w sumie podzielam opinię Richarda, Evra numer jeden, Fabio/O'Shea numer dwa. W tym sezonie sytuacja była ekstremalna, bo O'Shea zamiast luzować Pata co jakiś czas, musiał sam grać co mecz, bo wypadło nam 3, a wliczając Hargo 4(!) prawych obrońców. Nie często takie sytuacje mają miejsce. 3 lewych obrońców, to imo wystarczająco dużo. Fabio spokojnie będzie mógł w przyszłym sezonie dostawać już poważniejsze szanse. No chyba, że ma się kruszyć w każdym meczu, to wtedy co innego.

Ja bym chętnie u nas zobaczył Glenna Johnsona, ale wiadomo, że nie w sytuacji gdzie mając zdrowych wszystkich graczy, to na prawej obronie może grać 4(5, licząc Simpsona) grajków.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-04-2009 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #507
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Ponoć też ma dołączyć do nas niejaki Dodo

[Obrazek: ExtinctDodoBird.jpeg]

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
25-04-2009 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #508
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ponoć wymarły. Widać musiał się jebany jakoś zabalsamować.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-04-2009 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MatiGol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #509
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
hmm z tymi skrzydłami macie po części rację. Szczególnie że Nani ma słabiutki sezon. Parka bym zostawił bo to człowiek który w każdym meczu pracuje na dobro drużyny. Wg. mnie problemem są u nas dośrodkowania bocznych obrońców. Evra rzadko kiedy dobrze dośrodkowuje, chodź jako obrońce bardzo go cenię za ofensywne, odważne rajdy. Na prawej stronie jest młody talent, Rafael. Niby mamy Garrego ale to już nie te latka i nie ta technika dośrodkowania. A z Brownem to jest tak różnie... nie ma kontuzji to potrafi zagrać. Mimo to wg. mnie zastanawiałbym się najpierw nad boczną obroną a potem nad jednym dodatkowych skrzydłowym. Mamy Eckersleya ale nie ma co liczyć że będzie z niego wielki piłkarz, to czas pokaże. Tak samo Nani w nowym sezonie może się obudzić i grać super piłkę. Narazie mamy starą gwardię i jest spoko. Gorzej jak na emeryturę odejdzie Giggs, Scholes, VDS. Wtedy dla młodych gwiazdeczek United będą potrzebni doświadczeni gracze i zaczną się transfery. Narazie nie ma co liczyć że Fergie, skłonny do oszczędności, kupi kogokolwiek w lecie.
26-04-2009 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #510
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Po ostatnich transferach widać tą oszczędność Big Grin

Opcja Palaciosa jeszcze jest dosyć ciekawa, ale wtedy Nani poleci.
26-04-2009 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości