Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #526
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Szczerze mówiąc to wolałbym już tego Lennona. Jest młodszy, tańszy, ograny na wyspach no i jest anglikiem.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-05-2009 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #527
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja wybrałbym Riberego chyba, poradziłby sobie w Anglii a na pewno ma lepszą technike niż Lennon.

A co do transferu D.Milito raczej byłbym przeciwny.
05-05-2009 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #528
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ribery ma odpowiedni charakter i głód sukcesu, a w United w końcu będzie potrzebne przewietrzenie składu, żeby niektórym piłkarzom nie znudziło się ciągłe wygrywanie.


Fan United od 1992 roku
05-05-2009 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #529
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ribery jest przecież najzajebistrzy na świecie. Tylko ta cena z dupy wyciągnięta. Nie wierze że zapłącimy za jakiegokolwiek zawodnika takie pieniądze. Zresztą sam SAF odnośnie transferu Kaki pytał czy United jest klubem płacącym takie pieniądze

No, to jestem wielkim zwolennikiem transferu francuza.

z drugiej strony: w ostatnim tygodniu złożyliśmy oferty za Downinga (7mln?), włączyliśmy sie do walki o Lennona, zostawilismy Teveza, kupilismy Teveza, złożyliśmy oferte za Benzeme, Złożyliśmy 5 ofert dla Kaki, chyba wszystko Wink

O co kaman z tym MIlito?

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
05-05-2009 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #530
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No jest taki News, kupujemy go Wink
05-05-2009 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #531
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja jestem sceptykiem tego transferu. Dla mnie i tak za dużo inwestujemy w gwiazdy: Tevez, Berba, Hargo, Andy i Nani. Fergie dał szansę w tym sezonie przede wszystkim młodzieży i zobaczcie : Fabio i Rafael(szczególnie ten drugi) - bardzo pozytywne zaskoczenie. Macheda i Welbeck, oboje kilka razy błysnęłi, z tym ,że Macheda w ważniejszych meczach. Gibson pokazał, iż za kilka lat może zastąpic Scholesa,a Evans to już zupełnie inna klasa. Facet poza wpadką w pierwszym meczu z Porto gra na równym, dobrym poziomie. Bez kompleksów rywalizuje z czołowymi napastnikami ligi angielskiej i czyni to z powodzeniem. Może to znak,żeby dać szansę np. Petrucciemu,czy Martinowi, a nie sciagac kolejna gwiazde za nie wiadomo ile. Ponadto, wciąż pozostaje Nani, który mimo iż w obecnej chwili nie jest w szczytowej formie, to jego zeszłoroczne wystepy nakazują mi myśleć, iz wciaż moze się okazać przydatny United.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-05-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #532
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pytanie: Czy chcemy zdominować Futbol coś w stylu totalnej strategii czy budowaniem mieszanki doświadczonych graczy z młodymi wilczkami z Akademii. Rzecz jasna kwota spora, nawet jak na United. Ale czy Francuz to nie czasem zawodnik na dzień dzisiejszy wart tych pieniędzy?

No chyba, że Nani nagle się obudzi i zacznie grać jak Ronaldo, a może lepiej?...
05-05-2009 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #533
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przecież to oczywiste że nie jest. Messi i C. Ronaldo też nie są. Za tyle forsy to zawodnik musi strzelać minimum gola w każdym meczu i bronić wszystkie karne. 8-)

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-05-2009 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #534
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
truered napisał(a):Gibson pokazał, iż za kilka lat może zastąpic Scholesa

To żeśmy się pośmiali.
truered napisał(a):Dla mnie i tak za dużo inwestujemy w gwiazdy: Tevez, Berba, Hargo, Andy i Nani.
Dzięki którym w dużej jesteśmy mistrzami Anglii, Europy i świata, a w tym sezonie walczymy o powtórzenie tego wyniku.
truered napisał(a):Może to znak,żeby dać szansę np. Petrucciemu,czy Martinowi, a nie sciagac kolejna gwiazde za nie wiadomo ile.
Już widzę Martina na skrzydle, postrach PL. Serio wolisz oglądać Martina zamiast np. Ribery'ego, nawet jakby miał nas kosztować 40 baniek?

Co was te kwoty tak bolą? Jak mamy 30 baniek do wydania, to jestem za tym żeby je wydać na jakiego klasowego piłkarza, niż czekać, a nuż się jaka perełka znajdzie w akademii i za 3 lata będzie jak znalazł.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2009 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #535
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mnie nie boli, po prostu nikt rozsądny nie da tyle forsy za Ribery`ego.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-05-2009 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #536
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja uważam,że najpierw zamiast mysleć o kolejnych transferach, powinniśmy wziać pod uwagę stan finansów, gdzie jesteśmy najbardziej zadłużonym klubem na świecie. Oczywiście, przy obecnej sytuacji sportowo-marketingowej klubu długi są jak najbardziej do odrobienia, lecz wydawanie kasy na kolejne transfery to może być za wiele. Musimy tez trochę myśleć długoplanowo.

@matys
Ja uważam,że Gibson dał ciała jedynie w półfinale z Evertonem,ale poza tym grał całkiem przyzwoicie, wiec czemu od razu go przekreślać?

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-05-2009 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #537
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja nie muszę myśleć długoplanowo o finansach klubu. Nie jestem kompetentny w tej kwestii. Wierzę też że ludzie odpowiedzialni za transfery wiedzą więcej niż "najbardziej zadłużony i najwięcej zarabiający klub".

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-05-2009 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #538
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pan_opticum napisał(a):Mnie nie boli, po prostu nikt rozsądny nie da tyle forsy za Ribery`ego.
Nie o to mi chodzi. Tylko o fakt dlaczego mielibyśmy nie wydawać grubych pieniędzy na transfery? Oczywiście zakładając, że możemy sobie na taki transfer pozwolić. Dlatego te 63 mln Ł jest dla mnie całkowicie wyjęte z dupy. Ale załóżmy, że stać nas na wydanie 30 mln Ł, w takim wypadku nie widzę powodu dlaczego mielibyśmy tej kasy nie wydawać, zwłaszcza, że mamy kilka dziur w kadrze.
truered napisał(a):Ja uważam,że najpierw zamiast mysleć o kolejnych transferach, powinniśmy wziać pod uwagę stan finansów,
Zapewniam Cię, że tak to się odbywa. Najpierw patrzymy na finanse, dopiero potem wydajemy .
truered napisał(a):Ja uważam,że Gibson dał ciała jedynie w półfinale z Evertonem,ale poza tym grał całkiem przyzwoicie, wiec czemu od razu go przekreślać?
Ale przecież to gołym okiem widać, że to nie ten sam rozmiar kapelusza. Jak on osiągnie kiedykolwiek poziom Fletchera, to już będzie sukces. Scholesa to zastąpić może Xavi w obecnej formie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2009 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #539
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przecież pieniądze na transfery nie mają żadnego związku z długiem. Zadłużenie jest spłacane osobno, a transfery wykonuje się z pieniędzy zarobionych. Więc w czym problem? Gill mówił kiedyś, że MU stać na każdego piłkarza.
05-05-2009 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #540
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to nie kumam. To z czego spłacamy dług? Też chyba z zarobionej forsy. Czy jak to tam jest?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2009 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości