Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #538
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pan_opticum napisał(a):Mnie nie boli, po prostu nikt rozsądny nie da tyle forsy za Ribery`ego.
Nie o to mi chodzi. Tylko o fakt dlaczego mielibyśmy nie wydawać grubych pieniędzy na transfery? Oczywiście zakładając, że możemy sobie na taki transfer pozwolić. Dlatego te 63 mln Ł jest dla mnie całkowicie wyjęte z dupy. Ale załóżmy, że stać nas na wydanie 30 mln Ł, w takim wypadku nie widzę powodu dlaczego mielibyśmy tej kasy nie wydawać, zwłaszcza, że mamy kilka dziur w kadrze.
truered napisał(a):Ja uważam,że najpierw zamiast mysleć o kolejnych transferach, powinniśmy wziać pod uwagę stan finansów,
Zapewniam Cię, że tak to się odbywa. Najpierw patrzymy na finanse, dopiero potem wydajemy .
truered napisał(a):Ja uważam,że Gibson dał ciała jedynie w półfinale z Evertonem,ale poza tym grał całkiem przyzwoicie, wiec czemu od razu go przekreślać?
Ale przecież to gołym okiem widać, że to nie ten sam rozmiar kapelusza. Jak on osiągnie kiedykolwiek poziom Fletchera, to już będzie sukces. Scholesa to zastąpić może Xavi w obecnej formie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2009 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 05-05-2009 18:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości