Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #541
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Można się tylko domyślać. Raczej nie poznamy dokładnej sytuacji finansowej klubu. Zresztą po co nam to? Czy to nasze pieniądze? Skoro zarząd nas zapewnia, zaufajmy mu.
05-05-2009 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #542
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No ciężko żebyśmy znali strukturę wydatków klubu. Pewnie jakaś część zysków idzie na spłatę a reszta na bieżącą działalność plus zagospodarowanie jakiejś części na transfery. Mogę się mylić, bo gówno wiem.
A w United chętniej widziałbym Younga albo Lennona. Są młodsi i ładnie dokazują w Premiership.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-05-2009 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #543
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To nie jest tak, na pewno, że to co klub zarobi to spłaca w całości. I nie jest tak, że jak zarobi więcej to oddaje więcej. Takich transakcji w ten sposób się nie zawiera, nie na takie sumy.*

Gdzieś kiedyś wyczytałem, że klub spłaca ok. 7 milionów funtów miesięcznie (suma mogła się niestety zmienić na plus czy minus, to zależy jak rewaloryzowane, "walutowane"(?) były te pożyczki). Brzmi groźnie ale przy takiej maszynce marketingowej jaką jest MU, to wcale nie taka zabójcza kwota. W 2016 skończą się mniejsze kredyty i wtedy pozostanie miesięcznie niecałe 5 milionów funtów... do 2035*, o ile Glazer wcześniej nie zacznie ciągnąć z tej skarbonki większych sum to da się przeżyć.

Zarząd MU to raczej nie działacze polskiej ligi i wiedzą, że granie w LM to żyła złota (nawet pomijając zysk z transmisji i nagrody, to przede wszystkim narzędzie promocyjne o światowej skali rażenia) i nie będą sami sobie robić krzywdy oszczędzaniem na składzie.

* te raty chyba będą stopniowo spadać no ale szczegółów umowy nigdzie nie wygrzebałem i o ile MU nie musi sporządzać jawnych sprawozdań finansowych to nie wygrzebie nigdy

No ale co do transferów. Te 60 baniek to taka cena zaporowa chyba. Nie wiem czy jakiś poważny klub przy kryzysie finansowym wywaliłby 60 na jednego zawodnika, chyba, że zawodnikiem byłby Ronaldo a kupującym Real, no ale to taki swoisty folklor już. ;]

re: Chudy poniżej, o właśnie, dzięki, tego słowa szukałem ale chodzi mi też o kwestie w jakiej walucie dług jest spłacany, bo przy ostatnich wahaniach mogło to mieć wpływ także, dobrze mi się zdaje?

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
12-05-2009 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #544
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chodzi o rewaloryzacje.

Coraz głośniej jest o transferze Valenci. A transfer Riberego nie dojdzie do skutku, a jeśli dojdzie to na pewno nie za taką kase.
12-05-2009 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #545
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:17-year-old Brazilian teenager, Dodo, has claimed that he will be signing for Manchester United in the summer, with reports suggesting he would cost £5 million.

Reports in Sao Paulo today suggest the defender will first come on loan from Corinthians before the deal is made permanent.

If he was to join, he would be linking up with the Brazilians we already have at the club, Anderson, Rafael, Fabio and Possebon.

“Every player dreams to play in the national team and then be transferred to a European team,” Dodo said. “I am doing that. Next year I will join the first team of Manchester United. I am going to play next to the best players of the world. As there are already some Brazilians over there I think that will make it easy to adapt. It’ll be a great experience. I have never played with the twins Fabio and Rafael, neither with Anderson, but it’s good for me to have them near. Even Cristiano Ronaldo as he speaks in Portuguese. The way in which I play is the typical Brazilian style, with technique and ability. I also get identified with European style so that mixture can be something very good for me.”

Dodo: I’m On My Way To United

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-05-2009 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #546
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Myślę,że koszulki z jego nazwiskiem będą się najlepiej sprzedawały. Mieć gatunek wymarły na koszulce, to jest coś!
A tak na serio, to może być sporym wzmocnieniem dla linii defensywnej. Na początek pójdzie pod nadzór OGSa , ale potem jak Rafael i Fabio może systematycznie pukać do drzwi pierwszej drużyny. Nie widziałem go w akcji, ale jeśli prawdą jest to, co pokazuje YT to młody ma talent:
http://www.youtube.com/watch?v=RblTteCW7A4 (0:22)

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
13-05-2009 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #547
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Z YT wynikało, że Andy to nowy Ronaldinho a do stylu preferowanego przez Roniego za jego najlepszych czasów Andersonowi sporo brakuje.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-05-2009 08:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #548
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie można porównywać Andersona i R10, szczególnie gdy chodzi o najlepsze czasy tego drugiego. Obaj mają różny styl gry, a Ronaldinho gdy miał swoje 5 minut był absolutnie najlepszy, nikt nie mógł mu dorównać.
16-05-2009 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #549
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie musiałeś kopiować mojego posta. :roll: Ja chciałem tylko zadziałać poprzednikowi na wyobraźnię i obrazowo przekazać mu, że YT nie jest odzwierciedleniem kunsztu piłkarza.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-05-2009 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #550
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ech...No tak wyszła mu sztuczka. Jeśli obrońca jest w polu karnym przeciwnika i potrafi ograć jednego z nich w takie sposob to chyba coś mówi o jego umiejętnościach. Ale nie, chyba sprawdzę jak ten typ miał na nazwisko i poszukam filmów z jego udziałem, potem statystyki,a na koniec dryndne do Dungi i zapytam o typa.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
17-05-2009 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #551
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ribery, Valencia, Lennon... któregoś z nich widziałbym w koszulce United

podobnie z Agbonlahorem lub... Huntelaarem, wiem wiem gra w Kurewskich, ale lubie tego chlopkaSmile

i żeby sie nie rozdrabniać... na obecną chwile na nastepny sezon w skladzie nie widzi mi sie Nani oraz Manucho

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
19-05-2009 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #552
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Agbo trochę zwolnił na koniec sezonu, chociaż początek miał świetny. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem żadnego z transferów w tym sezonie, ale jeśli już to mój głos idzie na Lennona. Widziałem go na żywo, robił Evrę jak chciał, w życiu nie widziałem kogos tak szybkiego,zwrotnego i zwinnego. Jedynym mankamentem są warunki fizyczne, ale na Ligę Mistrzów - idealny!

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
19-05-2009 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #553
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To ja z grubej rury, przyglądałem się jak jeden gość co gada po hiszpańsku po meczu z naszymi chłopakami zachowywał się bardzo podobnie jak inny gość co też gada po hiszpańsku dwa lata temu.

Innymi słowy, Fabregas - czysto hipotetycznie pasowałby w nasz styl gry ? Moim zdaniem tak.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
20-05-2009 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #554
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Fabregas? W tym sezonie nie pokazuje nic ciekawego. Owszem miał kontuzje ale poza nią też jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu. Nawet znajomi kibice Arsenalu na niego narzekają. Czy by pasował? Możliwe, chociaż moim zdaniem zbyt mało przykłada wagi do destrukcji a w naszej taktyce to ważne (tylko Ronaldo ma wolną rękę). Czy jest potrzebny? Chyba nie bardzo. Środek pola mamy dość mocny a Fabregas byłby drogi a jak ma grać tak jak w tym sezonie to po co on nam? Owszem Scholes powoli kończy karierę, Giggs pewnie niedługo też. Ale ja liczę, że trio Anderson-Fletcher-Carrick zdominuje środek w najbliższych sezonach. Do tego (miejmy nadzieję!) wróci Hargo więc nie bardzo widzę tu miejsce dla Cesca.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-05-2009 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #555
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tylko, że jego słaba forma w tym seoznie wynika chyba z tego, że stracił dwóch kolegów z pomocy Flaminiego i Rosickiego, Ci obecni nie dorastają poprzednikom do pięt.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
20-05-2009 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości