Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #568
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja się będę upierał, że jest niepotrzebny.

Po pierwsze nie pasuje do naszego stylu gry. To typowy ofensywny pomocnik/rozgrywający nie umiejący grać w obronie a widzę, ze SAF obecnie dąży do tego aby każdy z naszych pomocników umiał zarówno pociągnąć akcję, rozegrać jak i też powalczyć w destrukcji. I według mnie to jest dobre.

Po drugie nawet nie licząc starzejących się Rudego i Giggsa to mamy: Fletchera, Andersona, Carricka i OH4. Nie widzę tu za dużo miejsca dla Cesca szczególnie, że jednak częściej gramy z dwoma a nie trzema środkowymi pomocnikami.

Po trzecie jeśliby już przyszedł to musiałby uczestniczyć w systemie rotacji - nie ma innej opcji. A z niego gwiazdorzyna jest nie mniejsza niż z Ronaldo i jakoś nie widzę aby mu to leżało.

Po czwarte i najważniejsze. Oglądałem kilka meczy Arsenalu w tym sezonie i dla mnie ten facet nie ma kompletnie charakteru ani woli walki. Jak zespołowi idzie dobrze to owszem potrafi powymiatać. Ale jeśli tylko zespół gra słabo to Fabregas znika, jest ostatnią osobą która mogłaby pociągnąć drużynę do przodu.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
28-05-2009 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 28-05-2009 22:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości