Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #675
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Już były swego czasu plotki na jego temat. Ja tam go w życiu nie widziałem. Na podstawie newsów można wywnioskować, że Ferguson chętniej sprowadziłby tych 3 solidnych skrzydłowych typu Valencia czy wspomniany Sanchez niż jednego godnego następcę Ronaldo. Z jednej strony to dobrze, bo będzie silniejsza kadra, możliwość większej rotacji. Z drugiej jednak boję się, że nie będą oni w stanie pociągnąć zespołu, wziąć na siebie odpowiedzialności, jak robił to Ronaldo. Jedno jest pewne - skrzydłowy (przynajmniej jeden) musi do nas przyjść. I chciałbym, żeby to zostało załatwione jak najszybciej (jeszcze w lipcu), bo znowu będzie szopka typu Berbatow czy Tevez, którzy przyszli w ostatnich dniach okienkach, a później trzeba będzie usprawiedliwiać słabą grę zawodnika nieprzygotowaniem do sezonu jak w przypadku Bułgara. Ufam Fergusonowi, ale martwią mnie strasznie coraz bardziej nasilające się plotki na temat latynosów. To ja już wolę sprowadzić Beckhama i van Nistelrooya.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-06-2009 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 12-06-2009 10:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości