Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
koradi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #751
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mysle ze mozno tez pomyslec nad 22-letnim, utalentowanym Turkiem: Arda Turan'em
Oto filmik pokazujacy jego umiejetnosci:
http://www.youtube.com/watch?v=IBQ1HGyuJy4&eurl
Smile Smile Smile
17-06-2009 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #752
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak pan napisał Francuziki są mile widziani na OT, choć ja osobiście wolałbym Agbonlahora od Benzemy. Ribery to inna bajka, która chyba coraz bardziej się oddala...
A potrafi ktoś powiedzieć coś na temat Gignaca? Ja tam go w akcji za dużo nie widziałem a na YT to każdy jest sweet. Dobre by to było czy raczej drugi Bellion?

Niemcom i Hiszpanom (nawet Davidom S i V) mówię nie, choć wyjątkiem mógłby być Neuer, tyle że nie jest nam on potrzebny.

Z Holendrów nie pogardziłbym Sneijderem, resztę raczej sobie odpuśćmy.

Aha, ma ktoś zdanie na temat pana Achille Emana z Betisu? Wiem że na tą pozycję nam nie potrzebny, ale fajnie by było mieć w składzie prawdziwego Nygę z Afryki który wie jak kopać piłkę.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
17-06-2009 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #753
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
koradi napisał(a):Mysle ze mozno tez pomyslec nad 22-letnim, utalentowanym Turkiem: Arda Turan'em
Oto filmik pokazujacy jego umiejetnosci:
http://www.youtube.com/watch?v=IBQ1HGyuJy4&eurl
Na YT to nawet z mojego dziadka, który ma 65 lat zrobią świetnego zawodnika...także daruj sobie

Ja ciągle się upieram przy 3 transferach:
Ashley Young - Ribery i tak do nas nie przejdzie, więc lepiej się skupić na nim. Tym bardziej, że inni też mają na niego chrapkę... Jest Anglikiem, więc nie będzie problemu że jego marzeniem jest gra w Madrycie, czy tylko Bóg zna przyszłość...

Valencia - to będzie chyba nasz pierwszy transfer, SAF bardzo chce by Ekwadorczyk grał w jego zespole, a dobrze wiemy, że jak Fergi mówi tak, ta tak będzie Big Grin Jeśli kupimy jego i Younga to problem z obsadzeniem skrzydeł mamy z głowy.

Karim Benzema - Tevez woli kase i pójdzie do City (tak podają media), w sumie to dobrze. Przynajmniej nikt nie będzie wymyślał bzdur, że się go nie szanuje... Jak wiemy SAF jest zwolennikiem talentu Francuza. Alex w tym roku spędza wakacje we Francji, czyżby miał wrócić razem z Karim'em? Smile

Te 3 transfery moim zdaniem to mus. Nie chodzi mi tu o w/w zawodników, ale o pozycje na których grają. Potrzebujemy dwóch dobrych skrzydłowych, no i jednego napastnika.

W Realu "holenderska wyprzedaż" może warto z tego również skorzystać? Sneijder z pocałowaniem w rączkę, może Huntelaar? Jakby nie udało się kupić Benzyny? Nie wiem...



Mój Blog: Pod presją czasu
17-06-2009 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koradi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #754
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster26 napisał(a):
koradi napisał(a):Mysle ze mozno tez pomyslec nad 22-letnim, utalentowanym Turkiem: Arda Turan'em
Oto filmik pokazujacy jego umiejetnosci:
http://www.youtube.com/watch?v=IBQ1HGyuJy4&eurl
Na YT to nawet z mojego dziadka, który ma 65 lat zrobią świetnego zawodnika...także daruj sobie

Dalem tylko link do fimliku ktory pokazuje jego gre, bo napisze jego nazwisko i i tak nikt nie bedize wiedzial kto to taki, wiec ty sobie daruj glupie uszczypliwosci

Nie zaznaczaj całej wypowiedzi, tylko fragment, do którego się odnosisz Wink //Foster
17-06-2009 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #755
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
koradi napisał(a):Dalem tylko link do fimliku ktory pokazuje jego gre, bo napisze jego nazwisko i i tak nikt nie bedize wiedzial kto to taki
No to Ci mówię, że na YT z każdego zrobią dobrego grajka, także ten filmik na pewno nie pomoże odpowiedzieć na pytanie tym co go nie znają, czy jest dobry czy nie...

E:
pan_opticum napisał(a):Poka poka. Chętnie obejrzę.
Wybacz, ale dziadek się nie zgodził Tongue



Mój Blog: Pod presją czasu
18-06-2009 06:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #756
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster26 napisał(a):Na YT to nawet z mojego dziadka, który ma 65 lat zrobią świetnego zawodnika
Poka poka. Chętnie obejrzę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
18-06-2009 06:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #757
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
koradi napisał(a):
Foster26 napisał(a):
koradi napisał(a):Mysle ze mozno tez pomyslec nad 22-letnim, utalentowanym Turkiem: Arda Turan'em
Oto filmik pokazujacy jego umiejetnosci:
http://www.youtube.com/watch?v=IBQ1HGyuJy4&eurl
Na YT to nawet z mojego dziadka, który ma 65 lat zrobią świetnego zawodnika...także daruj sobie

Dalem tylko link do fimliku ktory pokazuje jego gre, bo napisze jego nazwisko i i tak nikt nie bedize wiedzial kto to taki, wiec ty sobie daruj glupie uszczypliwosci
na filmiku widać prawie same sztuczki techniczne. To kupmy Paolo Di Canio- 41 lat, nie będzie chciał wysokiego kontraktu, a stojąc w miejscu robi z piłką takie same rzeczy jak Ronaldo. Nie pomoże nam to w zwycięstwach, ale radość murowana. Gdzie tam do nich temu turkowi.
Nie wiem czy chcę eksperymentować z jakimś obiecującym piłkarzem. Chcę kogoś kto z miejsca wskoczy do pierwszego składu.


Fan United od 1992 roku
18-06-2009 06:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Witness Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #758
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No, no ciekawy temat na forum..

To i ja dorzuce swoje typy Wink

1. Ashley Young

2. Antonio Valencia/ Aaron Lennon

3. Sergio Aguero/ Karim Benzema

Mógłbyś uzasadnić swój wybór. //paolo
18-06-2009 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #759
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co myślicie o Robinie van Persie ? Da radę go wyciągnąć z Arsenalu? Podobno SAF jest nim zainteresowany. Jak myślicie?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-06-2009 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #760
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
dla mnie jak jakiś Holender to tylko Wesley Sneijder.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
18-06-2009 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #761
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Fergie jak to Fergie, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, tylko czy ulubienic kibiców z ES chciałby grać w United

Pele good, Maradona better, George Best
18-06-2009 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #762
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Van Persie jest jak Saha. Piłkarz o fantastycznych umiejętnościach, ale ze szkła.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-06-2009 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #763
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ależ ja bym go chciał w United. Skrzydłowy, napastnik, wykonawca wolnych i karnych w jednym. Kopia Ronaldo. Gorsza, bo gorsza, ale mielibyśmy z niego kupę pożytku. O ile, by się nie leczył...

Ciekawe ile by sobie za niego Wenger krzyknął?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-06-2009 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Witness Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #764
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wenger nie odda Manchesterowi Van Persiego za 20 mln to jest pewne, dlatego sto razy wole młodszego o 5 lat Benzeme, który byłby do wyjęcia za 5-10 mln więcej ...
Pozatym Van Persie zagrał w tym sezonie tylko 17 meczów, po co nam drugi Saha ???
18-06-2009 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #765
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale czy naprawdę sądzicie, że Wenger puściłby go do nas? Jakoś nie jestem w stanie tego wyobrazić... Pozostaje też kwestia samego zawodnika, czy zechce odejść z klubu na rzecz jednego z głównych rywali the Gunners.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-06-2009 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości