Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #766
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zawodnik chce zdobywać tytuły i póki co nie jest przekonany do podpisania kontraktu z Arsenalem. Za rok wygasa mu kontrakt i jeśli Arsenal chce na nim zarobić będzie chciał go sprzedać już w tym okienku.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-06-2009 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #767
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
"Jak podaje brytyjski "The Sun" szefowie Manchesteru United uważnie przyglądają się sytuacji napastnika Arsenalu Londyn, Robina van Persiego."
Przeciez to farmazon, moim zdaniem, "the Sun" to odpowiednik naszego zajebistego Faktu czy super Expressu. Po jednych pieniądzach te gazety wszystkie. Myśle, że Wenger nie puści swego kluczowego gracza i to do klubu z wielkiej czwórki.Van der Vaart lub Sneijder będą z pewnością kosztować mniej jezeli już ma przyjść jakiś holender.
18-06-2009 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #768
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale czy na pewno RVP byłby takim świetnym transferem. Po pierwsze Wenger go tanio nie puści, więc trzebaby wyłożyć niezłą kasę, a skończyło by się pewnie tak jak z Sahą. Kilka sezonow na OT i z powodu niekończących się kontuzji zmieni barwy klubowe.

Według mnie, to dać City tego Teveza, który jednak nie okazał się takim cudownym graczem, który za United odda życie. A sprowadzić... No właśnie kogo? Benzema, Aguero, Huntelaar? Może ktoś z tej trójki, choć każdy z tych transferów będzie wiązał się z ryzykiem, ponieważ niewiadomo czy przystosują się do stylu gry w Anglii. Mi się marzy Agbonlahor. Ja widzę same plusy tego transferu: Anglik, perspektywiczny, ograny w PL i nie będzie narzekał jak czasem będzie musiał usiąść na ławce.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-06-2009 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #769
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli napastnik to też jestem za szybkim Gabim Agbonlahorem. Zwłaszcza jeśli wyciągniemy go z Youngiem to nie będą mieli panowie problemów z aklimatyzacją Big Grin
Benzema moim zdaniem zacząłby gwiazdorzyć gdybyśmy posadzili go na ławce i Roo znów musiałby zadowolić się zapierdalaniem zamiast strzelaniem goli :/
A co sądzicie o Gignacu? Potencjalny łowca bramek czy drugi Bellion?

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
19-06-2009 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #770
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
dsw_MUszyna napisał(a):A co sądzicie o Gignacu? Potencjalny łowca bramek czy drugi Bellion?
Do Boltonu może i by się nadawał, ale do Manchesteru United? Moim zdaniem nie ma takiej opcji, po prostu za słaby. Gdyby był warty zainteresowania, biłyby się o niego czołowe kluby, w końcu nie jest to zawodnik anonimowy, ale grający w dobrej lidze i strzelający sporo goli, a na razie to słychać o zainteresowaniu nim, ale FC Porto i to także określa jego aktualny poziom.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-06-2009 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Witness Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #771
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gignacowi wyszedł jeden sezon jak dla mnie, w zeszłym strzelił tylko 2 bramki...
Z francuskiej jak już to tylko Benzema..
Aulas mówi, że chce wielkiej kasy za niego, ale przecież tak samo mowił o Ben Arfie, a puścił go za grosze do Marsyli..
19-06-2009 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #772
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Witness napisał(a):Gignacowi wyszedł jeden sezon jak dla mnie, w zeszłym strzelił tylko 2 bramki...

Wtedy na szpicy grał Elmander ale Gignac już był szykowany na jego następce. Ben Arfa to większy showmen, niż piłkarz który pociągnie OM do wygrania ważnych spotkań. O Dżekiego biją się zespoły, tutaj wymienia się Arsenal oraz AC Milan.
19-06-2009 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #773
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeżeli chodzi o nabycie kogoś na szpicę to byłbym za kimś kto będzie szybki ale równie ważne aby powalczył w powietrzu, bo szybkiego to mamy już Rooneya. Wazne będzie aby miał kto powalczyc z przodu o górne piłki i ewentualnie zgrywać je na szybkiego Wayne'a. Myśle, że najlepsza opcją byłby Benzema, patrząc również pod katem sumy jaką trzeba by było wydać. Napewno byłby tańszy niż Kun Aguerro.
Ewentualnie Abgonlahor, jeżeli będzie do wyrwania. Kłopotów z aklimatyzacją nie byloby praktycznie żadnych,szybki strasznie.Napewno nie żaden Gignac oraz mimo wszystko Huntelaar. Holender chyba jeszcze nie jest na tyle dojrzałym snajperem aby grać na szpicy w klubie z Old Trafford, mimo całego bagażu bramek z Ajaxu i sredniego,zaledwie jednego sezonu w Realu.
19-06-2009 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Witness Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #774
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale mi chodzi o sam fakt , że Aulas mówił, że Ben Arfy nie odda za żadne skarby, a tak naprawdę to było wszystko pic na wode..

Tevez odejdzie do City to trzeba brać Benzeme, który jest młody i ograny w reprezentacji i LM..
19-06-2009 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #775
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tevez odchodzi, to było do przewidzenia od kilku tygodni, ale jedna rzecz mnie dziwi i zastanawia. Kontrakt dla Teveza. 5-letnia umowa na zajebistych warunkach, jakich dokładnie nie wiem, ale musiały być zajebiste, skoro miałby być jednym z najlepiej opłacanych graczy. Trochę mi to wygląda na desperacką próbę zatrzymania Argentyńczyka. I tu się tak zastanawiam, czy czasem Fergusonowi pewne sprawy nie wymykają się spod kontroli? Nie wiem jak on planował sobie rozegrać to okienko transferowe, ale raczej nie w ten sposób. Zaczyna mnie to martwić.

Zostaliśmy z dwoma klasowymi napastnikami. Na skrzydłach jeszcze większa bieda. Tutaj nikogo klasowego nie ma, ba, tu nawet nikogo dobrego nie ma, trzech średniaków. Tym mamy straszyć?

Najgorsze, że teraz gdy jesteśmy przyparci do muru, wszyscy będą chcieli nas wydoić. Mocno się zdziwię, jak w to lato nie pobijemy klubowego rekordu transferowego za jednego gracza.

Mam nadzieję, że przyjebiemy z grubej rury. Nawet jakby to miało wyglądać tak: Benzema - 50 mln Ł, Ribery - 60 mln Ł, Valencia - 16 mln Ł, to ja jestem na tak. Nie ma się co pierdolić, potrzebujemy takiego rasowego zastrzyku nowej krwi.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
20-06-2009 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #776
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja bym jeszcze z takimi wizjami poczekał do oficjalnego ogłoszenia Ronaldo jako gracza Realu i wpłynięcia kasy na nasze konto. Już to mówiłem: nie wydaje mi się, żeby SAF nie zdawał sobie sprawy z tego jak ceny skoczą po sprzedaży Ronaldo i ujawnieniu kwoty za jaką poszedł. Myślę, że mamy już jakiś graczy zaklepanych od jakiegoś czasu tylko nie można jeszcze nic oficjalnie mówić dopóki nie sprzedamy Ronaldo (teoretycznie jest jeszcze nasz) i nie zapłacimy z kasy za niego. Po prostu nie wierzę, żeby taki stary wyga jak Fergie dał się tak wyrolować.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-06-2009 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #777
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie chcę robić zamętu, ale coś mi tu śmierdzi. Nie chcę mi się wierzyć, że już jesteśmy ugadani z Benzemą, Riberym czy Silvą. Może się okaże, że owszem, mamy już zaklepanych nowych graczy, tylko to może być Dodo, Sanchez i temu podobni gracze.

E: I jeszcze wypowiedź Benzemy:

Cytat:In an interview with THE LEAGUE champions league magazine Benzema was asked "what about the english premier league? Manchester United are said to have kept an eye on you for a long time now" his response was " I love English football too and when I watch it, its just for the red devils. Definitely they are my favourite team. The funny thing is I play in France, but I dont really watch the Ligue 1 games. Im mainly interested in watching Spanish, English and Italian football. "

I jeszcze to:

Cytat:Lyon’s special adviser, Bernard Lacombe, has conceded that there is not a lot the club could do to stop Karim Benzema joining Manchester United this season. Whilst alluding to the large transfer kitty we will have, thanks to the sale of Cristiano Ronaldo, Lacombe reckons anything could happen.

“He is with us, but nobody knows what will happen,” Lacombe said. “We didn’t think Michael Essien would leave at the time, but when Chelsea arrived with the cheque… If United, who as we know have plenty of cash available, came and said we want to buy Benzema, what can you do? Not much.”

Fergie, sign him up!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
20-06-2009 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #778
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nigdzie nie napisałem, że jesteśmy ugadani z tymi o których najwięcej pisze prasa Wink Moim zdaniem jest właśnie na odwrót. Tu się robi zamęt wokół wielkich nazwisk a prawdziwe transfery znów nas zaskoczą. Czy okażą się trafne? Czas pokaże.

Z tej trójki, która wymieniłeś wierzę najwyżej w Benzemę, że pojawi się na OT. Ribery'ego bardzo bym chciał ale nie wierzę, że SAF wyda tyle kasy na jednego, 26-letniego gracza. Powiedziałbym, że nigdy tak nie robi ale Berbatov złamał moją teorię. Więc powiem, że niezwykle rzadko. Zresztą Ribery pewnie by kosztował więcej niż Berba.

Silvy to nawet nie chcę.

PS. Coś mało się pisze o Youngu jak na świetny sezon, ktory zaliczył - nie uważacie? :>

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-06-2009 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #779
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fidain napisał(a):PS. Coś mało się pisze o Youngu jak na świetny sezon, ktory zaliczył - nie uważacie? :>
Pisałem już o tym, z jakiś tydzień temu. Moim zdaniem właśnie tego zawodnika może mieć już zaklepanego Ferguson, dlatego bardzo mało się pisze o nim Wink

Teraz czekamy na zakup Karima. Bardzo chciałbym by SAF wrócił z Francji już razem z nim Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
20-06-2009 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #780
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli byśmy pozyskali Younga, Valencię i Benzemę/Rossiego, to powiedziałbym - nie jesteśmy słabsi niż w ubiegłym sezonie. Jeśli natomiast zamiast jednego z dwóch pierwszych dołączyłby Ribery, to powiedziałbym - jesteśmy mocniejsi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-06-2009 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości