Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #768
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale czy na pewno RVP byłby takim świetnym transferem. Po pierwsze Wenger go tanio nie puści, więc trzebaby wyłożyć niezłą kasę, a skończyło by się pewnie tak jak z Sahą. Kilka sezonow na OT i z powodu niekończących się kontuzji zmieni barwy klubowe.

Według mnie, to dać City tego Teveza, który jednak nie okazał się takim cudownym graczem, który za United odda życie. A sprowadzić... No właśnie kogo? Benzema, Aguero, Huntelaar? Może ktoś z tej trójki, choć każdy z tych transferów będzie wiązał się z ryzykiem, ponieważ niewiadomo czy przystosują się do stylu gry w Anglii. Mi się marzy Agbonlahor. Ja widzę same plusy tego transferu: Anglik, perspektywiczny, ograny w PL i nie będzie narzekał jak czasem będzie musiał usiąść na ławce.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-06-2009 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 19-06-2009 09:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości