Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #781
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster26 napisał(a):Pisałem już o tym, z jakiś tydzień temu. Moim zdaniem właśnie tego zawodnika może mieć już zaklepanego Ferguson, dlatego bardzo mało się pisze o nim Wink

No właśnie też coś tak czuję w kościach, dlatego napisałem to w odniesieniu do tego co wcześniej mówiłem o prawdziwych transferach o których się nie pisze.

No ale nie ma co spekulować tylko czekać aż wszystko samo się rozwiąże.

Co do Benzemy to SAF już go niby chce od paru sezonów, jeśli udało mu się wynegocjować sensowną cenę (w granicach 30 baniek) to niech wraca z nim Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-06-2009 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #782
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Odszedł Ronaldo i Tevez- trzeba będzie ich zastąpić wartościowymi, zdolnymi i perspektywicznymi graczami.
Jeśli chodzi o atak, to na dzisiaj mamy Rooney'a, Berbatowa, Campbella (który raczej odejdzie do Hull), Welbecka, Machedę i... Manucho.
Nie wydaje mi się żeby SAF zaryzykował i dał szansę Danny'emu czy Fraizerowi na bycie 3 napastnikiem w Manchesterze, dlatego transfer napadziora wg mnie będzie na pewno i obecnie jest tylko jeden konkretny piłkarz warty uwagi: Benzema. Co więcej to właśnie on ma największe szansę na dołączenie do MU- Lyon za odpowiednią sumę odda go.

fidain napisał(a):PS. Coś mało się pisze o Youngu jak na świetny sezon, ktory zaliczył - nie uważacie? :>
Czytałem chyba tylko 2 wiadomości na temat tego piłkarza w kontekście odejścia z AV. Mnie też to zastanawiało, że my tutaj na forum trąbimy o tym zawodniku a w mediach cicho na jego temat.
Jednakże uważam, że SAF na pewno zwrócił uwagę na reprezentanta Anglii- a ta cisza może okazać się ciszą przed burzą Smile Obok Francuza liczę właśnie na jego transfer.

Przydałby się jeszcze jakiś pomocnik i chyba wypadnie na Valencię- skoro SAF przygląda mu się uważnie i wykazuje zainteresowanie to może właśnie on będzie znaczącym elementem układanki Szkota :roll:

A w transfer Riberiego raczej nie wierzę, zwłaszcza jeśli Bayern nadal będzie oczekiwał takich niesamowitych pieniędzy za niego.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-06-2009 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #783
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Benzema ok, dobry grajek, ale jakbyście to dalej widzieli, mam na myśli nasze ustawienie?
Berbatov ławka? System rotacyjny? Wszyscy trzej napastnicy na boisku? Zastanawiam się czy w przypadku gdyby Francuz zasiadł na ławce na kilka spotkań nie powtórzyłaby się sytuacja jaką mieliśmy w tym sezonie - pretensjonalne wywiady, a wskutek czego zepsucie atmosfery w zespole. Wiadomo, że do ewentualnego transferu jeszcze daleka droga i wiele może się wydarzyć, ale porozmyślać można, w końcu cóż innego pozostaje podczas 'okresu ogórkowego'.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
20-06-2009 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #784
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tylko system rotacyjny bo on najlepiej się sprawdza. Najlepiej rotacja ze współczynnikami, tzn. : 0.45*Rooney+0.30*Berbatov+0.25*Benzema = 1*sezon Wink Oczywiście modyfikowane ewentualnymi kontuzjami oraz formą poszczególnych zawodników.

A tak poważnie to przy tak morderczym sezonie jaki co roku jest udziałem United nie ma mowy o niczym innym niż rotacja. Nawet Rooney nie wytrzyma gry przez pełny sezon na pełnym gazie. A trzymanie jednego zawodnika przez długi czas na ławie też mu nie wychodzi na dobre a ten co gra zapomina, ze ma konkurencję.

Ja wiem, że to ciężkie do pogodzenia bo z jednej strony każdy zawodnik chce grać jak najwięcej i ogólnie większość nie lubi systemu rotacyjnego (Rooney np. kiedyś mówił, że wolał by grać co mecz i nie lubi rotacji a on akurat najmniej schodzi Tongue) z drugiej nie możemy sobie pozwolić na grę dwoma dobrymi napastnikami i jednym zmiennikiem typu Welbeck bo wtedy każda kontuzja może nam zawalić sezon. Dlatego najważniejsza jest dobra rotacja i dobranie zawodników do niej. To trudna sztuka ale wierzę, że SAF da radę. Ach, jakby się przydał ktoś taki jak Ole Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-06-2009 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #785
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fidain napisał(a):To trudna sztuka ale wierzę, że SAF da radę. Ach, jakby się przydał ktoś taki jak Ole Wink
Jeśli Benzema rozegra tyle meczy co Tevez to na pewno nie będzie płakał. Chłopak jest młody, będzie to dla niego pierwszy sezon w Anglii, parę razy dostanie ostro po nogach to będzie prosił by odpocząć Wink Tevez to jakiś wyjątek jest... każdy normalny by się cieszył, że mógł tyle razy wybiec na boisko. Wiadomo też, że przynajmniej raz w sezonie Rooney (niestety) wypada na ok. miesiąc. Berbatov jak siadał na ławce to fochów nie stroił, także nie powinno być problemów. Poza tym Alex potrafi sobie radzić z młodym i gniewnymi, co nie raz już pokazał, także easy Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
20-06-2009 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #786
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A jeśli siedzenie na ławie podziałało by na Benzemę mobilizująco, a nie dołująco? Tevez marudził i nie pokazał swojej siły - czyli nie był dobrym rezerwowym, a Benzema może pokazać sportową, pozytywną złość (jak ja pokaże temu Fergusonowi co potrafię to zobaczy, że popełnił błąd nie wystawiając mnie w dużej ilości spotkań) i w efekcie dać nam to, czego nie mieliśmy od dawna - człowieka, który potrafi odmienić losy meczu. Gdyby nie wypaliło - zawsze mamy Machedę.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
21-06-2009 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #787
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W chwili obecnej nie mamy nikogo, kto w 4-5-1 mógłby grać z przodu. A takim właśnie ustawieniem od 2-3 lat gramy w Europie. Rok temu jako tako się to sprawdzało z Ronaldo na szpicy, teraz nie mamy już nikogo, kto w tym systemie z powodzeniem mógłby grać tego najbardziej wysuniętego. Berbatov? Rooney? Nie bądźmy śmieszni.

Co nam pozostaje, zmienić taktykę? 4-4-2? No ok, wypada nam z gry Rooney albo Berbatov i jesteśmy w ciemnej dupie, bo ciężko wojować w Europie z Machedą albo Welbeckiem.

A Benzema byłby do 4-5-1 stworzony. Tylko co w takim przypadku z Rooneyem i Berbą? Rooney na skrzydło? No też nie bardzo, bo skoro kupimy kogoś na lewą stronę, to nie po to, żeby grał z Wigan czy Sunderlandem, tylko właśnie z tymi najlepszymi. No to może Rooney wtedy jako rozgrywający albo wolny elektron?

Jeśli chodzi o rotację, to spokojna głowa, każdy z nich się trochę napoci. Trzeba liczyć, że znowu rozegramy koło 50 meczów albo i więcej, więc po 30 meczów każdy powinien zaliczyć. Kontuzje, kartki, brak formy, trzeba to wszystko brać pod uwagę i z każdym będziemy mieć bankowo do czynienia.

Ale Benzema Benzemą, a na skrzydłach dalej chujnia. Pierw boki, potem atak.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
21-06-2009 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #788
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:W chwili obecnej nie mamy nikogo, kto w 4-5-1 mógłby grać z przodu. A takim właśnie ustawieniem od 2-3 lat gramy w Europie. Rok temu jako tako się to sprawdzało z Ronaldo na szpicy, teraz nie mamy już nikogo, kto w tym systemie z powodzeniem mógłby grać tego najbardziej wysuniętego. Berbatov? Rooney? Nie bądźmy śmieszni.
Berba grał w Bayerze na szpicy, w reprezentacji też tam grywa, w Spursach również nie od początku grał rozgrywającego. Gra świetnie tyłem do bramki, potrafi przytrzymać piłkę - ja bym chętnie zobaczył go właśnie na szpicy w naszych barwach przynajmniej w kilku meczach.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-06-2009 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #789
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
manusite napisał(a):Manchester United rozpoczął rozmowy na temat pozyskania Douglasa Costy, największej gwiazdy drużyny Gremio Porto Alegre.

Czerwone Diabły obserwują Brazylijczyka już od dwóch lat. Po odejściu Cristiano Ronaldo do Realu Madryt działanie mające na celu pozyskanie zawodnika zostały przyspieszone.

Głównymi rywalami w walce o "Nowego Ronaldinho" mogą być Barcelona i Real Madryt.
Cena 20 mln :lol: Że tak powiem ktoś tu chyba z durniał do reszty...
Żadne Costy czy Turany, takich zawodników już mamy w United (Nani czy Tosic). My potrzebujemy dwóch dobrych skrzydłowych, którzy od razu będą gotowi do gry w pierwszy składzie i zapełnią lukę po Ronaldo.
Young i Ribery - marzenie
Valencia i Ribery/Young - całkiem możliwe



Mój Blog: Pod presją czasu
22-06-2009 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #790
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Taak, a po sezonie jego wartość wzrośnie dwukrotnie. United nie zapłaci na niego takich pieniędzy. Jeżeli jest taki dobry, może warto go sprowadzić, no ale nie za aż taką kwotę.

Cytat:Young i Ribery - marzenie
Valencia i Ribery/Young - całkiem możliwe
Z tym się zgadzam.


Cytat:Manchester United zagina parol na Karima Benzemę. Olympique Lyon otrzymał w jego sprawie ofertę, opiewającą na 35 milionów funtów Kilka dni temu specjalny doradca Olympique, Bernard Lacombe przyznał, że byli już mistrzowie Francji mają niejako związane ręce w przypadku zatrzymania Benzemy. - Jeśli Manchester zgłosi się po Karima, a biorąc dodatkowo pod uwagę zasobność ich budżetu, i będzie chciał go kupić, co będziemy w stanie zrobić? Na pewno niewiele - stwierdzi


Cytat:Olympique Lyon jest bliski finalizacji transferu Lisandro Lopeza. Napastnik FC Porto miałby zastąpić na Stade Gerland Karima Benzemę.

Włodarze Olympique nie chcą tracić czasu i już od kilku tygodni przygotowują się na ewentualność, zakładającą przejście Benezemy do Manchesteru United

Zanosi się na to że coś z tego Benzemy będzie.
22-06-2009 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #791
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Pomocnik Chelsea Londyn - Michael Essien może opuścić Chelsea w czasie letniego okienka transferowego. Usługami reprezentanta Ghany zainteresowane są takie kluby jak Real Madryt, FC Barcelona czy AC Milan. Essien nie chce kontynuować kariery na Stamford Bridge, gdyż jak sam powiedział czuje się tu "nieswojo".
Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli rzeczywiście Essien chce odejść z Chelsea, to bardzo chętnie bym go zobaczył na Old Trafford. Od zawsze jestem wielkim zwolennikiem tego zawodnika. Jednak taki transfer wydaje się mało realny, a szkoda...



Mój Blog: Pod presją czasu
23-06-2009 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #792
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Manchester United jest gotowy złożyć ofertę opiewającą na kwotę 60 milionów euro za argentyńskiego napastnika Atletico Madryt Sergio Aguero - podają angielskie media.

Jak ja bym chciał Aguero zobaczyć na OT, marzenie..
23-06-2009 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #793
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja Argentyńczykom mówię nie. Trzech ich było, pierwszy się nie sprawdził, dwaj następni bez szacunku do klubu. Nie tak sobie wyobrażam moje United.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
23-06-2009 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #794
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A tam, nie można tak klasyfikowac przez narodowść. Kleberson się nie sprawdził, a jego dają rade.

Co jest cechą charakterystyczną dla Argentyńczyków to przywiązanie do barw narodowych, i stawianie ich jako najwyższą wartość.

Aguero - Rooney to byłby najlepszy atak Europy i do tego jeszcze Berbatov.
24-06-2009 08:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #795
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Jak ja bym chciał Aguero zobaczyć na OT, marzenie..
A dla mnie marzeniem jest to, aby na OT ponownie zaczęto budować drużynę wokół piłkarzy dla których Manchester to nie jest jedynie przystanek w drodze do wielkiego klubu w słonecznej Hiszpanii. A w przypadku "latino" tak jest w 9-ciu przypadkach na 10. Choć to i tak jest wersja optymistyczna Big Grin

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-06-2009 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości