Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #784
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tylko system rotacyjny bo on najlepiej się sprawdza. Najlepiej rotacja ze współczynnikami, tzn. : 0.45*Rooney+0.30*Berbatov+0.25*Benzema = 1*sezon Wink Oczywiście modyfikowane ewentualnymi kontuzjami oraz formą poszczególnych zawodników.

A tak poważnie to przy tak morderczym sezonie jaki co roku jest udziałem United nie ma mowy o niczym innym niż rotacja. Nawet Rooney nie wytrzyma gry przez pełny sezon na pełnym gazie. A trzymanie jednego zawodnika przez długi czas na ławie też mu nie wychodzi na dobre a ten co gra zapomina, ze ma konkurencję.

Ja wiem, że to ciężkie do pogodzenia bo z jednej strony każdy zawodnik chce grać jak najwięcej i ogólnie większość nie lubi systemu rotacyjnego (Rooney np. kiedyś mówił, że wolał by grać co mecz i nie lubi rotacji a on akurat najmniej schodzi Tongue) z drugiej nie możemy sobie pozwolić na grę dwoma dobrymi napastnikami i jednym zmiennikiem typu Welbeck bo wtedy każda kontuzja może nam zawalić sezon. Dlatego najważniejsza jest dobra rotacja i dobranie zawodników do niej. To trudna sztuka ale wierzę, że SAF da radę. Ach, jakby się przydał ktoś taki jak Ole Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-06-2009 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 20-06-2009 19:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości