Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #806
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Potrzeba koniecznie skrzydlowego, a najlepiej dwóch. Park nie może stanowić o sile gry skrzydłem, Giggsowi latka lecą. Valencia ma za sobą dobry sezon w barwach Wigan, poznał już klimat gry w Premiership. Tylko Wigan troche winduje cenę mając na uwadze, że United dostaną sporo pieniędzy za Ronaldo, ale i tak myślę, że byłby to trafny transfer.
O Ribery'm można chyba zapomnieć. Zidane zakręcił mu w głowie Realem i jak już zdecyduje się opuścić Bayern to raczej powędruję do "Królewskich. Poza tym jest mimo jego klasy dość drogi.
Sprowadzenie Young'a byłoby doskonałym posunięciem, niesłychanie szybki, nie byłoby kłopotów z aklimatyzacją.
Jeśli chodzi o ewentualny transfer kogoś na szpicę to zdecydowanie Benzema, takie moje zdanie. Młody, niesłychanie szybki przy równoczesnym niezłym wzroście i wyskoku, co ma znaczenie w pojedynkach główkowych, mocne uderzenie zarówno z lewej jak i prawej nogi. Jak dla mnie z Rooney'em stworzyliby doskonały duet.
24-06-2009 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - fasol - 24-06-2009 16:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości