Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #837
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Według mnie to Skrtela nie ma co porównywać do Vidica, Serb jest o klasę lepszy i nawet udany ostatni sezon Słowaka nie spowoduje u mnie zmiany zdania.
Co do wczesniejszych wypowiedzi odnośnie prawego obrońcy, to Maicon jest naprawde jednym z najlepszych prawych obrońców świata.Jednak cena, którą krzyknie Moratti za niego będzie z pewnoscią zbyt wysoka, zwazywszy na fakt, że Brazylijczykiem interesują się również Real i Chelsea.
O'Shea jeśli chodzi głównie o poczynania z przodu to nie ma porównania z Maiconem, jest dużo słabszy technicznie i odrobine wolniejszy.Zagranie z nim paru akcji na połowie przeciwnika z tzw. klepki nie jest często możliwe.
Brown jest bardzo dobrym bocznym obrońcą i jesli wróci do optymalnej formy po kontuzji to jestem spokojny o prawą flankę.
Jest jeszcze młody Rafael, któremu trzeba dawac coraz więcej szans do grania, bo żadne treningi ani mecze w rezerwach United nie zaprocentuja tak jak występy w pierwszym zespole.Jest przebojowy w akcjach ofensywnych, bardzo mi sie podoba jego walecznośći walka o każdą piłkę. Zapomina się jednak jeszcze w obronie czasem i aby wyeliminowac te błędy w ustawieniu trzeba zacząć mu dawać szanse gry w pierwszej 11.
Reasumując,jeżeli Inter krzyknie sobie za Maicona jakies 30 mln euro(takie głosy słyszałem) to ja jestem przeciw.Wolałbym aby takie pieniądze dołożyć do kupna dwóch dobrych, solidnych skrzydłowych, bo to jest teraz priorytet.
25-06-2009 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - fasol - 25-06-2009 21:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości