Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ejdrens Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #864
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja tam nie chcę Benzemy w United, bo może i ma ponad przeciętne umiejętności, ale moim zdaniem jest przereklamowany. Trzeba za niego za dużo zapłacić a wyników nie gwarantuje (choć tego nikt nie gwarantuje). Ja bym cały czas podbijał cenę za niego i jak real wyrzuci wszystko co ma (bo jego polityka transferowa wygląda mniej więcej tak " byle ManUtd nie miał go") to wtedy się wycofać. Przynajmniej później nie podbieraliby naszych potencjalnych celów transferowych.

A co do Agbonlahora to jestem za. Widziałem kilka meczów Villi i to co zauważyłem to to, zę jest trochę wszędobylski. Dla mnie trochę nieoszlifowany Tevez. W dodatku Anglik (Blatter, Platini i spółka nie czepiali by się że nie m,a Angoli) i nie taki stary (U21 o ile się dobrze orientuję).

Ja zaproponowałbym ok 40mln funtów za pakiet Agbonlahor i Young. Cena myślę jest taka że AV się zastanowi. Myślę że ta dwójka zagwarantowałaby zgranie na jako takim poziomie (przynajmniej między sobą Wink ) i mogła by w pełni zastąpić Ronaldo (strzelanie, podawanie, stałe fragmenty).
01-07-2009 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ejdrens - 01-07-2009 12:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości