Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #885
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary napisał(a):Dużo nie będzie kosztować i zostanie kasa na klasowego snajpera i możliwe, że jeszcze jednego skrzydłowego
Wyszłoby na to, że podczas tegorocznego okienka pozyskalibyśmy aż trzech skrzydłowych, a to za duża liczba. Nani, Valencia, Park, Tošić, Giggs może od czasu do czasu tam wystąpić, i oczywiście kolejny nowy skrzydłowy - tyle zdecydowanie by wystarczyło.

Mówicie o Young'u i ja jestem za, szkoda tylko, że nic się o nim nie mówi... Oczywiście wymieniano także Arda Turana, czy Douglasa Coste, ale najlepszą opcją wydaje się być Anglik. A może warto by zapolować na Lennona? Niestety o nim także nie jest zbyt głośno w kwestii transferu na Old Trafford. Cały czas marzy mi się Ribery - z nim byłbym o wiele bardziej spokojny o grę United.

Niestety nasz cel transferowy, Karim Benzema odszedł do Realu. W United na pewno miałby lepsze warunki rozwoju, mógłby najprawdopodobniej spokojnie przygotowywać się do mundialu, bo grę w pierwszym składzie miałby raczej zapewnioną, a w Madrycie już tak różowo nie musi być chociażby przez wzgląd na osobę Raula, który grać zawsze musi...
Szkoda, wielka szkoda, gracz który idealnie pasuje do Premier League nie będzie grał w Manchesterze - nie ukrywam, że bardzo się zawiodłem i do końca liczyłem, że mimo wszystko wybierze United.

Ale całe szczęście, że okienko dopiero się otwiera. Jednego piłkarza już mamy, teraz jeszcze jeden pomocnik i jeden napastnik. W pomocy tak jak już wspomniałem widziałbym piłkarza Aston Villi albo Tottenhamu, innych opcji po prostu nie widzę. Atak? Aguero? Będzie bardzo ciężko go stamtąd wyciągnąć i jakoś nie chce mi się wierzyć, że do nas przejdzie, zwłaszcza po tym co spotkało tu pewnego Argentyńczyka, którego już z nami nie ma.

Tak więc, działaj Fergie, działaj.
01-07-2009 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 01-07-2009 22:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości