Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #929
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fasol napisał(a):" W dzieciństwie Michael kibicował Evertonowi, bo tam grał jego ojciec" - taką ciekawostkę przedstawia wikipedia. A więc symbol L'poolu jak malowany.
Pisząc symbol miałem na myśli, że zawsze gdy była mowa o Liverpoolu najpierw myślałem o Owenie, nie o Murphy'm, Hamannie, czy Heskey'u. Looserpool zawsze w pierwszej kolejności mi się z nim kojarzył. Oczywiście teraz jest już inaczej, czasy się zmieniły, ale dla mnie był wtedy symbolem tamtego zespołu.

Cóż, mowa jest teraz o ofercie za Aguero, ale będzie naprawdę bardzo ciężko go wyciągnąć z Atletico. Osobiście nie kupiłbym kolejnego napastnika, ale jeśli do klubu przychodzi człowiek szkło, z formą która jest ogromną niewiadomą, to już sam nie wiem co myśleć o tym zakupie. Jeśli już to bardziej optowałbym za wstrzymaniem się w kwestii transferu. W przypadku kontuzji Owena szanse najwyżej dostaną Macheda i Wellbeck, a ich może być całkiem sporo.
03-07-2009 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 03-07-2009 18:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości