Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
muni Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #962
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gdzie wedlug mnie United potrzebuja wzmocnien?
Bramka?
Narazie nie. Van der sar pogra jeszcze sezon na dobrym poziomie, a wzmocniem tej pozycji bedziemy martwic sie za rok
Obrona?
Na srodku obrony mamy najlepsza pare stoperow na swiecie(Rio - Vidic) a ich zmiennkiem jest swietny mlody Evans. I tu zadnych wzmocniene nie potrzebujemy.
Na lewej obronie mamy jednego z najlepszych obroncow swiata(Evra) jednak nie ma on dobrego zmienika, ewentualnie moze grac tu o'shea ale to nie jest optymalne rozwiazanie. Jednak z wzmacnianiem tej pozycji bym sie wstrzymal i zobaczyl co sie wukluje z naszych zdolnych juniorow.
No i przechodzimy do prawej obrony. Tu niestety jest bardzo slabo. Gary Neville niestety nadaje sie juz tylko na emeryture. Brown jest takim sredniaczkiem, ktory moze grac w United, ale odstaje poziomem od swoich kolegow z lini obrony. Jest jeszcze Rafael, mlody , zdlony, potrafi sie zalaczyc do akcji ofensywnej, ale w grze defensywnej jeszcze ma duzo brakow. i wlasnie rawa obrona jest wedlug mnie najslabsza pozycja w zespole. Tu potrzebujemy duzego wzmocnienia. Kogo bym widzial na tej pozycji w Manchestere. Oczywscie najlepszego prawego obronce swiata - Maicona. Swietny w defensywie jak i w ofensywie. Wspomagal by Valencie z akcjach ofensywnych a wtedy strata Ronaldo byla by mniej odczuwalna.Czy transer jest realny? Wedlg mnie jak najbardziej. Maicona jakos specjalnie nic w interze nie trzyma a kwota w okolicach 25 milionow powina zadowolic inter a dla nas nie powinno byc wiekszych problemow z wydaniem takiej sumy na najlepszego prawego obronce swiata.
Pomoc?
Na srodku pomocy mamy Carricka, Andersona, Flethera, Scholesa i Giggsa, wroci tez Hargreaves. Pierwsza trojka rozegrala bardzo dobry ostatni sezon. W spotkaniach ligi mistrzow to wlasnie ta trojka stanowila o sile sroda pola. Scholes i Giggs juz sie starzeja ale jeszcze jeden sezon jako wartosciowi zmienicy powini potrafic rozegrac. Miejmy nadzieje ze skonczy sie koszmar Hargreaves z kontuzjami i wreszczcie pokaze ze byl wart duzych pieniedzy ktore wydal na niego Ferguson. Narazie wyglada to nie najgorzej ale wypadaloby sie rozejrzec za nastepcami scholesa i giggsa. Nie obrazilbym sie gdubu Ferguson sciagan Yaya toureSmile
Na bokach pomocy sytuacja wyglada troche slabiej. Mamy Valencie, Naniego, Parka, Tosica, Obertan ew Giggsa, jeszcze bardziej ewentualnie rooneya. Valencia zostal sciagniety aby zastapic Ronaldo i chyba jest pewniakiem na jedno skrzydlo. A kto na drugim? Wychodzi na to ze Park. Jest to typowy walczak, ktory biega przez pelne 90 minut a jak trzeba to wiecej. Valencia - Park podstawowa para strzydlowych? Nie jest to chyba szyt marzen najlepszego klubu swiata, choc zobaczymy jak to sie sprawdzi na boisku. Kto bedzie ich zmienniekiem? Nani? Mam nadzieje ze nie odejdzie i dostanie szanse na pokazania swojego talentu. Tosic? Mial sezon na oswojenie sie, zaaklimatyzowanie w angli i moze teraz pokaze czemu Ferguson go sciaganal. Obertan? Uniwersalny zawodnik, moze grac na skrzydel w srodku albo nawet w ataku, zobaczymy co z niego wyrosnie. Jesli przynajmniej jeden z tych trzech mlodych talentow rozblysnie w przyszym sezonie to moze byc naprawde ciekawie, ale jest to jednak troche ryzykowne. i na tej pozycji tez oczekiwalbym od Fergusona wzmocnienia. Moja propozycja? Moze wielu z was zdziwie - Robben. Dostepny za niewielkie pieniadze, ograny w anglii, swietna szybkosc i technika, jeden z najlepszych, jesli nie najlepszy pilkarz realu w zeszlym sezonie. Samulubny? Crostiano tez byl samolubny. A wlasnie teraz po stracie Ronaldo potrzebny jest nam zawodniki ktory wezmie ciezar gry na swoje barki.
Atak?
Rooney, Berbatov, Owen, Macheda, Welbeck. Wedlug mnie tutaj wzmocnien nie potrzebujemy. Mam nadzieje ze para Roo - Berba pokarze w tym sezonie na co ich naprawde stac. Wedlug mnie dobrze uzupelniajcy sie napatnicy. Owen jako ich zmieniki i joker. Brzmi swietnie. I do tego dwoch mlodych zdolnych ktorzy powinni powoli wchodzic do skladu i otrzymywac szanse na gre w pierwszej 11.
Hipotetycznie gdybysmy sciagneli jakiegos swiatowej klasy napastnika, np Aguero, Fabiano, Eto. Co by sie wtedy stalo? Rooney jest raczej pewniakiem a kto bylby jego partnerem, a kto by poszedl na lawke? Berbatov, czy nowa zakupiona gwiazda? Przypuscimy(czyto hipotetycznie) ze kupujemy Aguero. I tworzymy duet Rooney - Aguero. Barbatov na lawke? On raczej nie bylby z tego zadowolony, i znajac jago charakterek moglo by byc nieciekawie. A nawet jesli berbatov by usiadl na lawce bez problemow i bylby zmiennikiem Roo i Aguero. Tylko po co nam w takim przypadku owen? Aby blokowal miejsce Machedzie i welbekowi? Wedlug mnie sprowadzenie jakiegos swiatowej klasy napastnika bylo by wbrew logice.

A wiec podsumowujac. Najbardziej potrzebujemy wzmocnienia na pozycje prawego obroncy i skrzydlowego.
Ja najchetniej bym widzal Maicona i RobbenaSmile Zobaczymy co z tego wyjdzieTongue

Zgadzacie sie ze mna?
13-07-2009 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - muni - 13-07-2009 17:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości