Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #963
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie jestem moderatorem, ale taka rada - na przyszłość staraj się pisać dobrze. Taka ilość literówek i brak przecinków...

Ja, miast Robbena wolałbym Ashleya Younga, o czym pisałem już wczoraj. Ale jest różnica między tym, kto by się przydał, a tym, kto przejdzie. Uważam, że Ferguson mimo wszystko nie ściągnie prawego obrońcy. Ktoś kiedyś dał przykład - kiedy Barca wygrała LM w sezonie 2005/2006 miała Oleguera na prawej obronie. Na następny sezon ściągnęli Zambrottę - dwa lata posuchy. Można co prawda odwrócić kota ogonem - na zeszły sezon kupili kolejną gwiazdę - Daniego Alvesa. Ale nie odwracajmy. A Robben? To już prędzej. Ale i tak jestem przeciw. Ferguson pewnie też.

Za to słusznie wg. mnie oceniłeś nasze dobre pozycje, choć jakiegoś Akinfeeva, Neuera czy innego Adlera powitałbym radośnie.

Ktoś inny się doczepi - lewa obrona dramatycznie potrzebuje zmiennika! Ale mamy ściągnąć jakiegoś Figueroę z Wigan? Stanowcze nie. Poczekajmy na Fabio, jak zauważyłeś. A zresztą mamy też O'Shea - gwarantowany solidny poziom.

A tak swoją drogą witam na forum!

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
13-07-2009 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Intel - 13-07-2009 17:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości