Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #976
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No teraz to już może tak, ale chciałbym, żeby to mimo wszystko była jakaś zasłona dymna przed ostatnim już, takim poważnym wzmocnieniem. W tamtym tygodniu SAF mówił również, że jest to koniec transferów, a tymczasem kupujemy Dioufa to tym razem mogłoby być podobnie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-07-2009 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #977
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wytłumaczyli to tak, że zaczęły się interesować nim inne kluby więc musieli go kupić. Youngiem też się inne kluby interesują Big Grin Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-07-2009 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #978
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
z tą różnicą, że tym Diufem SAF podobno interesował sie od 2 lat, a będąc dokładnym obserwował go od 2 lat... 'talent' Younga tak na prawde explodował dopiero w tym sezonie, więc to troszke inne sytuacje, aczkolwiek sam chętnie zobaczyłbym gracza Villi w naszym składzie. Pytanie tylko czy jest nam potrzebny...? moim zdaniem jest, ciekawe tylko jak to wszystko widzi Ferguson, bo o ile transfer Valencii już od jakiegoś czasu zapowiadany nie dziwi o tyle pozyskanie Owena i Obertana mocno mnie zaskoczyło. Mam nadzieje, że nie okaże sie tak jak z Manucho, w którym pokładano jakieś nadzieje, a który jak podają serwisy sportowe przechodzi do Valladolid

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-07-2009 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #979
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Talent Younga eksplodował dopiero w tym sezonie? Już w sezonie 07-08 był fenomenalny, a w sezonie 06/07 zasygnalizował szerszej publice nieprzeciętny talent.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-07-2009 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #980
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I znowu jakikolwiek news odnośnie transferów, o kim by on nie był sprowadza się do jednego - KUPMY YOUNGA!!!!!!!!!!!!.Czy rzeczywiście jest to jedyny piłkarz na tej planecie, po którego trzeba sięgnąć.Czy to ten zbawca, który zagwarantuje nam minimum 3 tytuły w tym sezonie. Ludzie już nudne się to robi.Chciałbym żeby już wyjaśniły się losy Ashleya, niech przyjdzie na OT, zostanie w Birmingham lub idzie do Chelsea.Przez te wszystkie błagania to bez kitu już mnie jebie czy przyjdzie czy nie.Bo o czym by się nie zaczęło dyskutować to rozmowa prowadzi wcześniej czy póżniej do:"kupmy Younga,Young debeściak,Young na OT to marzenie"itp.
17-07-2009 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #981
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Oczywiście - bo lepiej kupić kolejnego 17-letniego latino

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-07-2009 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #982
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
easy maaan! 8-)

to są uroki okna transferowego - spekulacje, prasowe wymysły, kolejne spekulacje itd itd. Odeszło od nas dwóch bądz nie bądz ważnych zawodników, więc nie dziwota, że wiele osób chce w ich miejsce widzieć równie klasowych graczy, zwłaszcza że w obecnych czasach coraz mniej miejsca jest na 'eksperymenty' z wychowankami /choć i tak Ferguson w tym przypadku rodzi sobie świetnie/.
Co do Younga...jest to świetny zawodnik, który z powodzeniem szalałby na naszym lewym skrzydle, jest ograny w PL, ma dobrą technike, strzał i przegląd pola, jest Angolem /dla mnie to ma znaczenie/ do tego dochodzi cena, jakby nie było na obecne czasy, za tej klasy zawodnika, niezbyt wygórowana

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-07-2009 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #983
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja tez jestem jak najbardziej za dyskusjami, rozważaniami, tylko w ostatnich kilkunastu dniach o kim by sie dyskusja nie zaczęła to sprowadza się ona wcześniej czy póżniej do Younga.Pojawiła sie informacja, że do Aston Villi przechodzi Stewart Downing to nikt nie pisze, że wzmocnił się zespół z Birmingham tylko co?Ano,że teraz bliżej Youngowi na OT itd.Również uważam, że Ashley byłby dużym wzmocnieniem.
Udzielam się tu od niedawna, bardzo fajne forum.Multum ciekawych wypowiedzi, czytam z zaciekawieniem.Istnieja osobne watki o każdym z zawodników, lecz o jakim by się nie pisało skrzydłowym ostatnimi czasy to zawsze pojawia się wywód typu:...ale przydałby się jeszcze Young itd.O nowych twarzach pisane jest...i jeszcze Young i by byłoby super.Wiecie o co mi chodzi?Sztab szkoleniowy chyba wie co robi i jeżeli do koncepcji Fergusona konieczny byłby Young to już byłby razem z resztą chłopaków na tournee po Azji.Może jednak przyjdzie Ashley,ja nie mówię, że kategorycznie go nie chcę, bo równiez uważam, że byłby solidnym wzmocnieniem.Lecz troszkę juz mnie denerwuje, że jakikolwiek ruch ze strony United czy Villans sprowadza sie zawsze do jednego w dyskusji - Ashley'a Young'a.
17-07-2009 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #984
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie zamierzam przepraszać za to że chciałbym Younga. Gość jest młody, jest Anglikiem, jest świetny i do wyrwania. Nic dziwnego że gada się o nim sporo. Zwłaszcza że o Benzemie nie ma już co gadać.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-07-2009 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #985
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale nikt nie wymaga od Ciebie jakichkolwiek przeprosin, a już napewno nie ja. Żeby była jasność, dla mnie ewentualne przyjście Younga to dobra wiadomość, jestem jak najbardziej za! Tylko w każdym temacie, o kim by nie była prowadzona dyskusja to zawsze zmierza to do Ashleya Younga. Czy to o Parku, Nanim, Obertanie, Valencii. Reasumując, jeżeli Young przybędzie na OT to będę zadowolony, jeżeli tak się nie stanie to trudno. Kadrę uważam za silną i pełen optymizmu będę oczekiwał nadchodzącego sezonu.

e; Sorry za zonka. Nie zaczyna się od "ale" zdania. Wink
17-07-2009 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #986
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fasol napisał(a):Ale nikt nie wymaga od Ciebie jakichkolwiek przeprosin, a już napewno nie ja.
To takie wyrażenie tylko.
Wszystkie wymienione przez ciebie nazwiska należą do skrzydłowych. Z których żaden nie jest tak klasowym zawodnikiem jak Young. Teraz już wiesz dlaczego zawsze rozmowa prowadzi do Ashley`a?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-07-2009 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #987
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fasol, ty się nie dziw, że się najwięcej pisze o Youngu, w końcu jesteśmy (kibice) bardzo zainteresowani jego losami, to aż takie dziwne i irytujące? :/ Owszem, sztab szkoleniowy wie, co robi, ale na pewno nikt z niego nie wejdzie na redcafe.pl i nie napisze nam, jak się sprawy naprawdę mają. Więc tutaj dedukcja i marzenia ^^

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-07-2009 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manfan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #988
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Witam.

Mi się obiło o uszy że Ferguson zainteresowany jest Villą. Podobno już są po słowie z Valencją i chcą wyłożyć 45 mln dla klubu i 8,5 rocznie dla Villi.

http://www.guillembalague.com/rumores_d ... ed%20Villa
19-07-2009 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #989
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
manfan napisał(a):z Valencją

z tego co wiem to Villa gra w Valencii, a nie w Valenji Wink

Jak dla mnie to napastnika już nam nie potrzeba, jak już jest Owen, który będzie stałym zmiennikiem (bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że wygryzie ze składu Berbatova, a tym bardziej Rooneya). Ponadto w obwodzie mamy jeszcze młody duet Macheda-Welbeck, z którego obaj gracze idealnie nadają się na mecze pucharowe lub na końcówki. Ponadto sama ta informacja znajduje się w dziale plotki, czyli jej wiarygodność jest wątpliwa.

Najbardziej potrzeba nam teraz skrzydłowego, ale nie 20-latka, który będzie grał na najwyższym poziomie za kilka lat, tylko gracza, który już na dzień dzisiejszy byłby w stanie być podstawowym graczem United.
19-07-2009 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #990
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No faktycznie, napastnik to to czego nam brakuje. Nie mówiąc już o jakże wiarygodnym źródle informacji.

Cześć!

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-07-2009 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości