Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
aren Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #1006
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czy Blanc nie sprzeda Gourcuffa?? nie jestem tego pewien, w moim poprzednim poście zapomniałem wspomnieć o Gonzalo Higuaín(rocznik 87). W poprzednim sezonie był najjaśniejszym punktem w ekipę z Madrytu. Zarówno może grać w środku pola jak i na skrzydłach, prawo i lewonożny. Real po kosmicznych zakupach musi sprzedać kilku zawodników, wiec astronomicznych cen nie będzie zapewne stawiał. A to krótki filmik ; 21 bramek Higuaina 10 asyst w poprzednim sezonie. http://www.youtube.com/watch?v=87qAp2bGYG0
10-08-2009 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szmagel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #1007
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pellegrini zdecydowanie powiedział że argentynczyk nie jest na sprzedaż i jego sytuacja w klubie jest pewna.
10-08-2009 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1008
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gourcuff przyjdzie do naszego klubu za kilka lat w pakiecie z Blanc'iem :twisted:

Young jest nam potrzebny, a jeśli jest okazja, żeby go kupić to powinniśmy to zrobić i to jak najszybciej.

Lloris uznawany jest za wielki talent we Francji (tak samo jak Foster w Anglii, czy Rui Patricio w Portugalii), ale gwarancją dobrych występów nie jest. Gra w Ligue 1, która jest zdecydowanie gorsza od EPL. Nie chciałbym go póki co na OT. My potrzebujemy bramkarza, który będzie gotowy grać u nas od zaraz (Jaaskalainen, czy Diego Lopez), zresztą z młodych zawodników o podobnej cenie jest kilku lepszych (Neuer, czy Akinfeev).

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-08-2009 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aren Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #1009
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gonzalo jest na sprzedaż, tylko za rozsądną cenę, nie taka jaka Atletico proponuję;-) czyli 10mln;-) + 8 mln za Gago;-)
10-08-2009 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #1010
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rozsądną cenę czyli ile ? 30 mln ? Zresztą gdyby sprzedali Higuaina zostało by im tylko 3 napastników - Raul, Benzema, RvN więc ten transfer naprawdę mało realny. Do tego kolejny napastnik nie jest nam potrzebny i wątpię żeby Argentyńczyk nadawał się do Anglii.
11-08-2009 05:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1011
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Higuain jest absolutnie nie na sprzedaż. To wielka nadzieja Realu, a już obecnie zawodnik o bardzo dobrych umiejętnościach. Pomimo spektakularnych transferów powinien bez problemu łapać się do pierwszego składu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-08-2009 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1012
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ostatnio strzelił 2 gole dla Realu w wygranym 3:0 meczu bodaj z DC United. Raczej oprócz Benzemy nie ma tam większej konkurencji. Raul ma już swoje lata , do tego dochodzi RvN.
Z United do Realu zawsze ktoś przejdzie , ale z Realu do United nie ma kto , nie ten potencjał Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-08-2009 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #1013
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mata napisał(a):Raul ma już swoje lata
... ale mimo tego i tak będzie miał zapewnione miejsce w pierwszym składzie. Zmieniali się trenerzy, Gonzalez był w fatalnej dyspozycji, a mimo tego zazwyczaj nie omijała go wyjściowa jedenastka. Myślę, że tym razem będzie podobnie.

Higuain w United? Niepotrzebny nam napastnik, a poza tym, Real w życiu go nie sprzeda, aż tak głupi chyba nie jest...
11-08-2009 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1014
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:... ale mimo tego i tak będzie miał zapewnione miejsce w pierwszym składzie. Zmieniali się trenerzy, Gonzalez był w fatalnej dyspozycji, a mimo tego zazwyczaj nie omijała go wyjściowa jedenastka. Myślę, że tym razem będzie podobnie.
Powiedziałbym inaczej. Niejeden raz był już skreślany i każdorazowo udawadniał jak świetnym jest piłkarzem. Fantastyczny piłkarz, którego obserwuje z podziwem niemal od początku jego profesjonalnej kariery i może przez to mam do niego pewien sentyment Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-08-2009 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1015
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mufc.pl napisał(a):Luka Modrić to kolejny piłkarz Tottenhamu Hotspur, którego podobno chciały zobaczyć w swoim zespole sir Alex Ferguson. Menedżer Manchesteru United miał już nawet przygotować ofertę za chorwackiego pomocnika.

Modrić to obecnie jeden z wyróżniających się zawodników Premier League. Były gracz Dinamo Zagrzeb trafił do Londynu przed rokiem, ale dopiero teraz udowadnia, że jest wart pieniędzy, jakie za niego zapłacono.

Sir Alex Ferguson ma zaoferować za piłkarza 10 milionów funtów. Ponadto na White Heart Lane trafiłby Michael Carrick, który przeniósł się do Manchesteru United właśnie z Tottenhamu. Wówczas "Koguty" otrzymały za piłkarza 14 milionów funtów.

Pewnie płotka transferowa ale możemy rozważyć taką alternatywę, jak myślicie, czy chorwacki piłkarz byłby wzmocnieniem składu? I czy chcecie Carricka wysłać z powrotem do "Kogutów"? Zapraszam do dyskusji 8-)
24-08-2009 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1016
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lol? Ja wiem, że Carrick ostatnio stracił formę ale bez przesady. Michael w formie to 2 klasy lepszy piłkarz niż Modrić. To tak jakby sprzedawać Rooneya po kilku słabych meczach. Rozśmieszył mnie ten news

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-08-2009 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1017
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale tutaj nie ma co dyskutować, przecież to ploty

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-08-2009 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1018
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Lol? Ja wiem, że Carrick ostatnio stracił formę ale bez przesady. Michael w formie to 2 klasy lepszy piłkarz niż Modrić. To tak jakby sprzedawać Rooneya po kilku słabych meczach. Rozśmieszył mnie ten news
O dwie klasy od Carricka to gorszy nie jest Huddlestone, nie mówiąc już o Modricu. Chorwat to gracz fenomenalny, jeden z tych, którzy potrafią zrobić różnicę. Kwestią czasu jest kiedy trafi do wielkiego klubu...

A Carrick? Uwielbiam jak gra będąc w formie, ale to nigdy nie był i pewnie nigdy nie będzie światowy top. A Modrić ma wszelkie predyspozycje, żeby na ten poziom się wbić. To jednak dwaj kompletnie inni gracze.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-08-2009 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo1992 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #1019
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdaniem przydaloby sie sciagnac jeszcze 2 zawodnikow. Solidnego bocznego obronce, Gary jest juz troszke stary, Oshe'a ze swoim wzrostem jest lekko dretwy na boku, pomijajac Evre oczywiscie.
Drugim zawodnikiem, powiniem byc pomocnik/napastnik, dobrze operujacy na skrzydle, potrafiacy przetrzymac pilke, i niezle ja dograc, ktory nie boi sie grac indywidualnie, pokroju Teveza, warto bylo dolozyc mu 20 tys tygodniowo , ale jest juz po wszystkim...
26-08-2009 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #1020
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pablo1992 napisał(a):Solidnego bocznego obronce, Gary jest juz troszke stary, Oshe'a ze swoim wzrostem jest lekko dretwy na boku

Gary to jest przeżytek, imo, ale są przeca Fabio i Rafael.

pablo1992 napisał(a):warto bylo dolozyc mu 20 tys tygodniowo , ale jest juz po wszystkim...

Po tym, jak się zachowuje po odejściu, widać, że nie było.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-08-2009 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości