Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1066
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Oby, oby się Foster rozwinął. Nie chce znów przeżywać tego co było po odejściu Schmeichela. To że ktoś jest dobry w lidze rosyjskiej to nie znaczy że sprawdzi się w United. Ogólnie Akinfeeva za dużo nie widziałem (czekam na mecze z CSKA Big Grin ) ale Neuer przypomina mi trochę Kuszczaka - bramkarz z dużym potencjałem i przede wszystkim świetnym refleksem ale jak widać to nie zawsze wystarcza żeby sprawdzić się w United.

Niektórzy chyba zapominają jak bronili Kuszczak czy Foster przed przyjściem do Manchesteru. Byli uważani za wcale nie mniej perspektywicznych bramkarzy. Po prostu specyfika bronienia w United to całkiem co innego niż w słabszych klubach. Dlatego póki jest szansa, ze coś będzie z Kuszczaka albo Fostera to nie ma sensu na siłę szukać nowych bramkarzy, którzy wcale nie muszą się sprawdzić.

Wiem, ze sam byłem sceptyczny co do ich kariery w United i nadal trochę jestem. Ale Foster póki co pokazuje, ze regularna gra mu służy. Poza meczem z Chelsea większych baboli nie stwierdzono (no można się upierać, że strzał Arshavina był do wyciągnięcia ale babolem bym tego nie nazwał). Ogólnie jeśli kogoś już ściągać na ich miejsce to doświadczonego i ogranego w PL bramkarza a nie młodzika. Marzył mi się zawsze i nadal marzy Given - dla mnie to obok VdS, Reiny i Cecha najlepszy bramkarz w lidze. A do niego można by najwyżej jakiegoś "perspektywicznego" na szkolenie dokupić. Wszystko oczywiscie pod warunkiem, że Foster się nie sprawdzi (bo Kuszczak niestety chyba został skreślony).

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-09-2009 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #1067
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Ogólnie jeśli kogoś już ściągać na ich miejsce to doświadczonego i ogranego w PL bramkarza a nie młodzika.

mi też marzy się taki zawodnik i od 2 lat widzę następce Edwina w bramkarzu Boltonu
12-09-2009 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #1068
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Manchester United doszedł do porozumienia ze Sportingiem Lizbona w sprawie opcji pierwokupu Rui Patricio - donosi serwis IMScouting. 21-letni zawodnik jest od dwóch sezonów podstawowym bramkarzem portugalskiego klubu.

Sir Alex Ferguson był od dłuższego czasu łączony z zakupem bramkarza Schalke, Mauela Neuera, ponieważ Edwin van der Sar zastanawia się nad zakończeniem kariery wraz z końcem bieżącego sezonu. Co więcej, wiele osób kwestionuje umiejętności Bena Fostera i nie wiadomo jak długo na Old Trafford zostanie Tomasz Kuszczak.

Rui Patricio ma 186 cm wzrostu i jest wychowankiem Sportingu Lizbona. W 2007 roku z zespołu odszedł Ricardo. Wtedy młody bramkarz wygrał rywalizację o miejsce w bramce portugalskiego klubu i został pierwszym golkiperem. Warto wspomnieć, że na początku swojej przygody z piłką nożną Rui był napastnikiem.

Rui Patricio w tym sezonie został bohaterem Sportingu w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. W rewanżowym spotkaniu Portugalczycy przegrywali 0:1 z holenderskim zespołem, Twente. W 94. minucie meczu Sporting wykonywał rzut rożny. W pole karne przeciwnika pobiegł młody bramkarz, który wyskoczył najwyżej i zagrał piłkę głową. Po jego uderzeniu "futbolówka" została odbita przez zawodnika Twente, Petera Wisgerhofa i wpadła do siatki. Ta wyjazdowa bramka zapewniła Sportingowi zwycięstwo w dwumeczu.

Sprowadzeniem młodego Portugalczyka były już zainteresowane włoskie kluby z Interem Mediolan na czele. Według ekspertów z Portugalii Rui musi jeszcze popracować nad wyjściami do górnych piłek oraz zyskać niezbędne doświadczenie.
http://www.youtube.com/watch?v=PcBE7jer ... r_embedded

Źródło: Imscouting.com
27-09-2009 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1069
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
za niski na tą ligę.
takie moje zdanie.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
27-09-2009 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1070
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Faktycznie, Given to drapacz chmur.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-09-2009 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1071
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
maju napisał(a):Faktycznie, Given to drapacz chmur.

van der Sar 197
Gomes 196
Hennessey 196
Sorensen 196
Cech 196
James 194
Schwarzer 194
Gordon 193
Jaaskelainen 193
Taylor 193
Kuszczak 191
Green 191
Kirkland 191
Myhill 191
Howard 191
Robinson 191
Almunia 191
Foster 188
Reina 188
Friedel 188
---------------------------------
Given 185
Jensen 185

W tej lidze jak w żadnej innej gra się na przedpolu, wyłapuje dośrodkowania przy asyście napastników przeciwnika. Given gra w tej lidze ładnych parę lat, Jensen mimo że nie jest utytułowany jest bramkarzem doświadczonym. Podobna dyskusja była kiedyś gdzieś na temat mega zajebistego Ochoa z Meksyku. Tak, on dalej gra w Clum America

Cytat:Według ekspertów z Portugalii Rui musi jeszcze popracować nad wyjściami do górnych piłek oraz zyskać niezbędne doświadczeniem.

A więc chyba już nic ci maju tłumaczyć nie muszę.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
27-09-2009 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #1072
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
co do bramkarza to najbardziej widziałbym bramkarza Boltonu

a teraz z innej beczki:

Cytat:Francuskie media donoszą, że Manchester United jest bliski podpisania umowy z młodziutką gwiazdą Grenoble – Sofianem Feghoulim.

19-latek został już okrzyknięty ‘nowym Zidanem’ przez dziennikarzy i dzięki temu wzbudził zainteresowanie piłkarskich gigantów Europy. Nie zdążyły jeszcze paść konkretne oferty a młody pomocnik już zadeklarował, że jest zadowolony z gry w Ligue 1 i nie ma zamiaru grzać ławki za granicą.

Teraz jednak sytuacji uległa nieco zmianie. Feghouli skrytykował fanów Grenoble za brak dopingu w ciągu ostatnich kilku tygodni. Jak na razie jego drużyna zajmuje ostatnie miejsce w lidze, po przegraniu wszystkich 7 spotkań w tym sezonie.

Młody Francuz miał tego lata odejść z Grenoble. Mówiono o Barcelonie, Liverpoolu i Interze Mediolan. Do tego elitarnego grona dołącza teraz sir Alex Ferguson z Manchesterem United. Mówi się, że Czerwone Diabły złożą niedługo ofertę i Feghouli od stycznia będzie trenował na Old Trafford.

Dawaj newsy w cytat// m.
27-09-2009 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #1073
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Sir Alex Feguson jest zainteresowany transferem Gary’ego Cahilla. Młody defensor Boltonu znajduje się także na celowniku Chelsea, Juventusu oraz AC Milanu.

Jak donosi brytyjska prasa, wysłannicy z Old Trafford oglądali Cahilla w ostatnim pucharowym meczu z West Hamem. 23-letni obrońca mógłby w przyszłości zostać następcą Rio Ferdinanda.

Piłkarz Boltonu zyskał już uznanie w oczach selekcjonera reprezentacji Fabio Capello, który wystawił go w eliminacyjnym meczu z Kazachstanem
02-10-2009 05:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1074
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kto miałby w to uwierzyć ? Rio to przecież nie jest weteran, a w zanadrzu mamy nie tylko Evansa, ale również i Cathcarta.

Nawiązując do tytułu tematu, Cahill z pewnością nie jest zawodnikiem, który najbardziej przydałby się w United.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-10-2009 07:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #1075
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Nawiązując do tytułu tematu, Cahill z pewnością nie jest zawodnikiem, który najbardziej przydałby się w United.

a za takiego zawodnika uważasz bramkarza Sportingu o którym też mowa w tym temacie??
02-10-2009 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1076
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A Jovetica ktoś więcej oglądał, bo to co robił w meczu LM to miód i malina. I to nie chodzi o bramki tylko, o styl gry, próby podań nawet tych nie udanych świadczyły jak świetne ma myślenie o sposobie gry. Jeszcze przed bramką, oglądałem już tylko jego grę. Ale to tylko jeden mecz...

Jakoś mi dziwnie przypominał...Besta. Ruch i ta szopa Smile

a Foster to będzie nasz bramkarz na długo...

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
03-10-2009 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1077
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ribery'emu się kontrakt kończy w 2011, nie? Jeśli tak, to mam nadzieję, że za rok o niego skutecznie powalczymy. 20-25 baniek powinno załatwić sprawę, bo jak patrze na nasze skrzydła, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-10-2009 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1078
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Frank w obecnym sezonie nie zachwyca, zresztą jak cały Bayern...

Jednak jedno jest pewne. Potrzebujemy jakiegoś skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, gotowego do gry od zaraz. Nani strasznie chimeryczny (ale to zasługa Fergusona^^), Valencia jak na razie gra średnio, a Park? Jego obecną formę lepiej przemilczeć. Niby jest jeszcze Obertan, ale to na pewno nie jest zawodnik, który będzie lekarstwem na nasze problemy...



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2009 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #1079
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
matys napisał(a):Ribery'emu się kontrakt kończy w 2011, nie? Jeśli tak, to mam nadzieję, że za rok o niego skutecznie powalczymy. 20-25 baniek powinno załatwić sprawę, bo jak patrze na nasze skrzydła, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.


pewnie United będą kalkulować i ktoś go nabierze przebijając ofertę o 5 mln i tyle będzie z Ribery Wink chociaż mam nadzieję że Bayern odsprzeda nam go w ramach przysługi za to że zabraliśmy z ich szpitala Hargo Wink
04-10-2009 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1080
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster26 napisał(a):Frank w obecnym sezonie nie zachwyca, zresztą jak cały Bayern...

W meczu z Juve, bardzo ładnie grał. A akcja kiedy wkręcił dwóch obrońców, i chciał przelobować bramkarza, to poezja. Nie śledzę jednak bundesligi, więc średnio wiem jak wygląda jego gra w lidze.

Na pewno jest lepszy niż Nani czy Valencia. Jeżeli Frank rozpatrzy wogóle kierunek do United. Trzeba go brać
04-10-2009 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości